Carmela9 Carmela9 komentáře u knih

Tato kniha mě zaujala, je super kniha o přežití v polárních oblastech. Doporučila bych ji každému, kdo má v oblibě dobrodružství a příběhy o přežití.

13.02.2024

Co jsme si nikdy neřekli Co jsme si nikdy neřekli Yasmin Rahman

Je to moje první kniha která měla takový citlivý téma, ta kniha je moc zajímavá a smutná. Kniha mě na druhou stranu bavila na to že nejsem čtenář, ale zatím je to jedna z nejlepších knih které jsem četla. Doporučuji si tu knížku přečíst kdo má rád sílu přátelství a napětí, dobře popisuje co se děje uvnitř hlavy některých lidí.

05.10.2023 5 z 5

Ema a její kouzelná zoo - Osamělé lvíče Ema a její kouzelná zoo - Osamělé lvíče Amelia Cobb

(SPOILER) Opravdu se mi knížka líbila, je strašně lehká pro čtení libí se mi i ty obrázky, jinak líbilo se mi na knížce jak zachraňovali zvířata, a bylo husté jak rozuměla řeči zvířat. Podle mě je to moc krásná knížka a rozhodně doporučuji všem!

04.10.2022 3 z 5

V divočině V divočině Diane Thomas

Tato kniha má napínavý příběh o dobrodružství a přežití v divočině. Je to opravdu silný a emotivní příběh. Mně se kniha líbila, na to že nemám ráda moc cestopisné knihy tak tuhle bych doporučila. Hodně tam cestuje, poznává nový lidi, jsou tam hodně napínavý momenty a atd.

11.02.2024

Nesmrtelní ochránci Nesmrtelní ochránci Eliot Schrefer

Tahle knížka se mi moc líbí klidně bych si ji přečetla znovu. Moje oblíbená postava je Abeke. Mně se nejvíc líbil ten začátek protože i ten začátek je zajímavý. Mám ráda knížky dobrodružné a bojové kde jsou zvířata ,strašně moc se toho dělo. Doporučuji.

10.02.2023

Dvanáct – Druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Dvanáct – Druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Lauren Myracle

Takže knížka se mi moc líbila. Je to poučivá a zajímavá vtipná knížka. Za mě je lehká na čtení, doporučuji.

17.11.2022 4 z 5