Calla2002 Calla2002 komentáře u knih

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Já jsem už od tý doby co se tam objevil Warner věděla že budou spolu a došlo mi už dřív že ten pták vlastně znázorňuje jeho .... A Jul se tam konečně sebrala a začla sakra něco dělat konečně si začne uvědomovat co je zač a začne to přijímat a uvědomí si že Warnera opravdu miluje..... Ale Pane bože to je jedna z nejlepších sérijí co jsem četla tenhele díl jsem zhltla za pár hodin..... Jsem neuvěřitelně nadšená a dojatá a naprosto mě ta série dostala u mě má 5 hvězdiček
I ten styl jakým to napsala a obecně celej ten děj
a malej James mě úplně překvapil a on tam byl jako jeden ze světlích bodů
Bože a Kenji Pane.Bože. to je prostě ..prostě OMG!!! On je tam vlasně všechny drží nad vodou! a ty jeho vtipy a jeho osobnost odvaha a laskavost..... PROSTĚ VÍC NEŽ DOPORUČUJI!!!!!

08.04.2017 5 z 5

Čarodějka Čarodějka Kristina Hlaváčková

OMG!! To je jedna z nejlepších knížek vůbec! Úplně tu holku žeru :-D se jí nedivým kdybych mohla taky by jsem šla cvičit s mečem než se učit tancovat a učit se dělat nějaký pukrle XD
NAPROSTO URČITĚ DOPORUČUJU !! ;-D

29.03.2017 5 z 5

Nebezpečně krásný Nebezpečně krásný Melissa Marr

Ta knížka mě dostala na chvíli jsem si vážně myslela že bude s králem že mu podlehne....a jsem za to ráda:-) děj byl taky vtipný a líbyl se mi...ta knížka je super doporučuji ;-) ale měla i své nedostatky....

17.03.2017 4 z 5

Bez dechu Bez dechu Sophie Jordan

Jsem z této knihy velice nadšená když jsem dočetla díly Drakie tak jsem si řekla co asi bude dělat Azurka i když to nebyla úplně jedna z hlavních postav velice jsem si ji oblíbyla pak jsem objevila knihu „Bez dechu " a viděla ty typický modrý melíry pro vodní drakie byla jsem velice ráda že někoho konečně potkala a splnila si svůj sen jat někam daleko bez doprovodu ale je mi líto že to nebylo delší :-)

02.03.2017 5 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Drakie miluju celou serii přečetla jsem všechny díly doslova asi 5x určitě velice doporučuju tyhle knihy se nedají omrzet ;-)

02.03.2017 5 z 5