bookwormie25 bookwormie25 komentáře u knih

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Tak tohle mě hodně bavilo. Psychopat na útěku, geniální agentka, mrazivé hory a žhavý ranger. Co víc si přát :-) Těším se na další díly s Laurel.

27.01.2023 5 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Pro mě naprosto ideální letní čtení na dovolenou. Luxusní jachta, slunečná riviéra a sexy Xavier. Vypadá to jako pořádná bichlička, ale nemohla jsem se od toho odtrhnout.

15.07.2022 5 z 5

Iluze Iluze Camilla Läckberg

Od Camilly Läckbergové jsem dosud nic nečetla, první setkání s touto autorkou mě ale velmi příjemně překvapilo. Zaujala mě anotace, a to především svět iluzí a triků, a vyklubal se z toho skvělý thriller. Propracovaný děj, zvraty, které čtenář nečeká, brutální zločiny, které vám nedají spát, a tak akorát dlouhé (ale já mám bichle ráda :)). Těším se na další díly téhle série.

10.05.2022 5 z 5

Když přišlo zlo Když přišlo zlo Ivar Leon Menger

Skvělý čtivý thriller, od autora žádná zbytečná omáčka okolo, má to neuvěřitelný spád, chvílemi bylo člověku "ouzko", kam to spěje, co vše se ještě může pokazit. Snad od tohohle autora bude přeloženo i něco dalšího.

23.05.2023 5 z 5

Černý dort Černý dort Charmaine Wilkerson

Krásná rodinná sága o hledání vlastních kořenů, (ne)odpouštění a karibských tradicích. Oceňuji zajímavě členěný text a silné ženské postavy :)

22.04.2023 5 z 5

Vojenka: O dětech, které dospěly bez varování Vojenka: O dětech, které dospěly bez varování Magdalena Grzebałkowska

Souhlasím s komentáři pode mnou, člověk dává plný počet hvězd za tak šílené utrpení, ale nelze jinak. Opět skvělá Absyntovka.

23.05.2023 5 z 5

Obchodnice z Amsterdamu Obchodnice z Amsterdamu Simone van der Vlugt

Moc pěkný historický román s originálním námětem. Spíše než o výrobě sýra je o ženách a jejich touze získat místo ve společnosti, možnost podnikat a prosazovat své zájmy. Do toho komplikovaný vztah matky a dcery, sociální nerovnost a samozřejmě i láska. :) Autorka píše čtivě, knížku jsem přečetla velmi rychle a moc se mi líbilo, že to bylo zasazeno do zcela jiného prostředí, než z knih znám.

04.09.2022 5 z 5