Booklove Booklove komentáře u knih

Nocte Nocte Courtney Cole

Musím se přiznat, že nemám ráda takové ty zamilované románky, jako to ze začátku téhle knihy vypadalo. Dokonalý kluk, holka co je téměř na dně...bla,bla,bla...

Knihu jsem začala číst jenom díky Finnovi, který se mi líbil již od začátku a jen díky němu a jeho kapitolám jsem knihu přečetla až do konce.

Konec mě dostal!! Nečekala jsem to, prostě si jenom tak čtu a BUM!! Nemohla jsem uvěřit, že to tak vážně je, že jsem si to jenom nevymyslela, aby tam konečně byla nějaká pořádná zápletka.( Ale upřímně, něco TAKOVÉHO bych nevymyslela ani já.:D)
Konečně jsem si u nějaké knihy pobrečela.

30.12.2016 3 z 5

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

Knihu jsem dočetla a... nevím co říct. Celá kniha je podle mě naprosto zvrácená! Mare se chovala naprosto příšerně. Pořád jenom bohyně blesku atd... Naštěstí si to u mě vylepšila tím koncem...
Z knihy jsem měla ráda jen 2 postavy, Shadea a Farley, no a co na ně říct? (Kdo četl tak ví.) ..:(

Ale i přes to, je to uspokojivé pokračování! Akce, napětí i nečekané zvraty tam byly po celou dobu knihy, z toho důvodu dávám 5 hvězd .:D (Zasloužila by i víc)

Jenom doufám, že další díl nebude ještě zvrácenější než tenhle.

28.12.2016 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Knihu jsem zhltla za necelé 2 dny doslova jedním dechem. Nejdříve jsem se toho trochu bála, nikdy jsem nečetla knížku tohohle žánru od českého autora. Musím ale říci, že po přečtení téhle knihy se celkově změnil můj pohled na české spisovatele. Tahle kniha mi dokázala, že i české knihy by mohly dobýt svět!!:D

26.12.2016 5 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Musím říct, že po přečtení předchozích dílů jsem byla zvědavá, jak to celé skončí. A nezklamalo mě to. Kniha mě vtáhla do děje a rychle jsem ji přečetla. Po dočtení poslední kapitoly se mi chtělo brečet. Celý příběh mě dostal. Proto dávám 5 hvězd.
Doufám, že autor napíše více podobných knih. :)

26.12.2016 5 z 5