BOOKgirl740 BOOKgirl740 komentáře u knih

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Miluju to, žeru to, miluju postavy, miluju ten příběh a sílu o přežití v divočině. Miluji to celé od začátku až do konce a ta obálka? To je luxus. Rozhodně to budu číst častěji a doufám že někdy přečtu nějakou podobnou pecku. (sorry za gramatiku). : )

14.04.2021 5 z 5

Selekce 1–5 (box) Selekce 1–5 (box) Kiera Cass

Miluji tuhle sérii, začnete číst a už neskončíte. Je to prostě boží série.

17.12.2020 5 z 5

Instant karma Instant karma Marissa Meyer

Tahle kniha mi hodně zlehčila život a v den kdy jsem ji dočetla jsem byla plná optimismu. Udělala na mě hodně dobrý dojem a doufám že si někdy přečtu knihu tak dobrou, jako byla právě tato. DOPORUČUJI!

05.03.2022 5 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Hezký příběh, spoustu zápletek a nedorozumění. Případy které se můžou stát i nám. Myslím že kdo si chce zlepšit náladu tak tahle knížka je přímo pro něj.

07.04.2021 5 z 5

Na jedné vlně Na jedné vlně Jenn Bennett

Když jsem dočetla Kudy ke hvězdám, řekla jsem si, že musím mít další knihu od této autorky. Přečetla jsem a je to skvělá knížka o důvěře a trochu i té kuráže k životu. Prostředí na pláži a vůně CHURROS udělala skvělou atmosféru. Pohodová knížka co mi pomohla i když mi třeba nebylo nejlépe.

Ps: Kudy ke hvězdám pořád zůstává v mém srdíčku

19.10.2022 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Podle mě je to skvělá kniha ale já jsem ji nedočetla z toho důvodu že mě nezajímalo co se stane v další kapitole a četla jsem ji jen z donucení. Zatím ale co jsem z knihy četla tak příběh fakt pecka, takže jinak doporučuji : -)

17.04.2021 5 z 5

Spolu a každý zvlášť Spolu a každý zvlášť * antologie

Miloučká a pohodová kniha do každé situace.

04.08.2021 4 z 5