Bokara Bokara komentáře u knih

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Knížka mě úplně pohltila, přečetla jsem jedním dechem. Nikdy by mě nenapadlo, že by mě tento druh knihy mohl bavit, bylo jasné, že musím přečíst celou trilogii...

Panský dům a jeho dědictví Panský dům a jeho dědictví Anne Jacobs

Prostě úžasná trilogie. Byla jsem ráda, že jsem si pořídila všechny tři díly najednou,mohla jsem tak číst nepřetržitě. Toto jsou knihy u kterých vím, že klidně přečtu ještě jednou.

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Stejně jako první díl, jsem četla jedním dechem i tento. Moc se mi líbil děj a hlavně postava Marie, zajímavý mě přišel i popis válečné doby.

250 zákonů lásky 250 zákonů lásky Petr Casanova

Knížku jsem nedočetla,zákony se v podstatě opakovaly, celkové to bylo neuspořádané, zkoušela jsem přeskakovat, abych zjistila nějakou pospojitost,ale nakonec jsem to ve dvou třetinách vzdala. Firstclass články mám ráda,ale kniha nezaujala. Zkouším další snad bude lepší.

20.02.2020 odpad!

Super oddychovka ???? fakt jsem se zasmála. Je to sice přibarvené a vystupňované,ale dodalo to tomu šmrnc a vtipnost ???? za mě super.

20.02.2020 5 z 5