BlaženaBlažená BlaženaBlažená komentáře u knih

Plíseň Plíseň Siri Pettersen

Už aby bylo 30. října a Síla v knihkupectvích :)

20.10.2017 5 z 5

Náklaďáky Volvo Náklaďáky Volvo Erlend Loe

Nedočetla jsem, musela jsem odložit...po Dopplerovi velké zklamání

06.09.2017

A smutek utek A smutek utek Marka Míková

Úžasná, poetická, dojemná, laskavá knížka s krásnými ilustracemi. Zamilovala jsem se do ní na první pohled za výlohou knihkupectví. Když jsem si ji pročítala, propadla jsem jí úplně. Snad z ní budou stejně na větvi i děti :)

23.08.2017 5 z 5

Skleněný zámek – Vzpomínky na dětství Skleněný zámek – Vzpomínky na dětství Jeannette Walls

tuhle knihu nelze dočíst, odložit a sáhnout po další....ještě celé dny ji člověk nosí v hlavě a přemýšlí...doporučuju, za mě jednoznačně *****

19.07.2017 5 z 5

Zaříkávání Fridy K. Zaříkávání Fridy K. Kate Braverman

čtyři **** už jenom za ten surrealistický jazyk, jakým je kniha psaná. Bezesporu nejoriginálnější biografie, jakou jsem četla

18.04.2017 4 z 5

Waterboarding Waterboarding Ondřej Přikryl

Povinná četba pro všechny milovníky sarkasmu a černého humoru....pobavila, doporučuju, za mě plný počet hvězdiček

18.04.2017 5 z 5

Kytičky z ulice Kytičky z ulice John Arne Lawson

Úžasně milá a poetická knížka...beze slov a přesto tak silná...zanechala hluboký dojem....světu by bez pochyby prospělo víc takových děvčátek v červeném kabátku

18.04.2017 5 z 5

O díře z trychtýře O díře z trychtýře Petr Stančík

Příběh mě nijak zvlášť nezaujal, přišel mi neucelený, tři *** jsou za neotřelé grafické zpracování a úžasně hravé a vtipné slovní obraty...tohle mě prostě baví.

18.04.2017 3 z 5