bigben bigben komentáře u knih

Poslední vlak do Istanbulu Poslední vlak do Istanbulu Ayşe Kulin

Ani nevím, proč čtu knížku z doby, která mě vždycky dostane. To bylo tím doporučením. Příběh byl dobře napsán, naštěstí i s dobrým koncem, kdy jsem si poplakala. Zajímavá pro mě byla historická stránka knihy, o zapojení Turecka během 2. sv. války jsem nevěděla takřka nic.

28.02.2017 3 z 5

Ten, který zabil draka Ten, který zabil draka Leif G. W. Persson

Celkem čtecí detektivka, jen mi někdy dělají problém všechna ta severská jména. Rozporuplná hlavní postava, chvílemi poznámky bavily, chvílemi mi přišly neuvěřitelně blbé. Ale případ vyřešil i s docela pro mě nečekaným koncem, takže všechno dobře dopadlo.

21.02.2017 3 z 5

Hon na ovcu Hon na ovcu Haruki Murakami

Já vlastně ani nevím, zda líbilo či nelíbilo. V některých pasážích jsem si říkala, že je tam hlubší myšlenka, někdy jsem byla úplně mimo a někdy si říkala, že to ještě chvíli vydržím, vždyť je to Murakami.

21.02.2017 3 z 5

Slepá skvrna Slepá skvrna Torkil Damhaug

Typická severská ponurá detektivka, která se perfektně četla. Po dlouhé době vrah odhalen až na konci a to nemluvím o Saku. Spokojenost:-)

03.02.2017 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Dost vychvalované kniha mě zase až tak nezaujala. Ano, během knihy jsem se párkrát zasmála a také ukápla na slza. Ale ten konec, jak chudá holka k penězům přišla, pro mě naprosto zbytečný.

29.01.2017 2 z 5

Krev není voda Krev není voda Jackie Collins

Klasická četba od této autorky:-) Odpočinkové relaxační čtení

23.01.2017 4 z 5

Provazochodkyně Provazochodkyně Simon Mawer

Pro mě zklamání, oproti "prvnímu" dílu, který byl pro výborným počtení. Nelíbil se mi styl vyprávění a ani příběh mi nepřišel moc dobrý. Zatím nejhorší knížka od tohoto autora.

23.01.2017 2 z 5