BibaWithBook BibaWithBook komentáře u knih

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Tak tohle me chytlo za srdce, moc mila a dojemna knizka.
Miluju pejsky, cely zivot me provazeji.
Urcite doporucuju, "must read" pro vsechny pejskare. :)

10.09.2020 5 z 5

Zatímco spíš Zatímco spíš Alberto Marini

(SPOILER) Popravde, dle anotace bych cekala vetsi psycho :) prvni pulka me moc nebavila, pribeh byl dost tahly a nic moc se tam nedelo. Druha pulka uz chytla spad a precetla jsem ji za jedno dopoledne.
Co se tyce vyvrcholeni pribehu - cekala jsem, ze se postava bude uchylovat k propracovanejsimu, eskalujicimu psychickemu teroru a ne ze bude chtit Clare nakonec ublizit fyzicky.

06.09.2020 4 z 5

Ztracen v džungli Ztracen v džungli Yossi Ghinsberg

Mam rada knizky, ktere jsou psane podle skutecne udalosti a tahle me hodne bavila.
Zacatek - nez se vydali na vypravu byl trosku rozvlacny, ale dalo se to prezit :)
Ta pasaz kde jsou jeste v plnem poctu me bavila z hlediska psychologie - jak potom mezi nima stoupalo napeti :)
Urcite doporucuju, ale nechtela bych nic podobneho prozit.

01.09.2020 5 z 5

My dva My dva Andy Jones

Tak tohle se mi hodne libilo. Pribeh plny vtipu, emoci, nic vyumelkovaneho.
Ono je opravdu strasne jednoduche se zamilovat, ale nejdulezitejsi je na vztahu pracovat, pecovat o nej a posouvat se dal.
Nicmene postava Ivy mi obcas lezla na nervy - pripadalo mi "Ja jsem tehotna, kdo je vic a vsichni okolo me skakejte". Na Fishera byla kolikrat neprijemna, nastvana a urazena aniz by k tomu mela padny duvod.

08.08.2020 5 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Toto je opravdovy majstrstyk, "must read" sci-fi zanru.
Nezda se mi to zase tak nepravdepodobne kdyby vypukla jaderna valka.
Libil se mi obsahly popis jednotlivych stanic a toho, jak tam lide ziji a funguji.
Urcite si prectu i dalsi dily :)

25.07.2020 5 z 5