Bettybook Bettybook komentáře u knih

První muž První muž Lenka Křížová

Na autorčinu prvotinu to nebylo špatné, ovšem bylo tam spoustu věcí, které by potřebovaly doladit. Chvilku mi trvalo si zvyknout na česká jména a české prostředí, i když za to palec nahoru, protože kdo si na to v dnešní době vzpomene, že žijeme v České republice. Za co palec dolů: nemastné neslané dialogy a také by to chtělo více stránek. Jsem zvědavá na autorčinu druhou knihu a určitě se do ní pustím.

21.11.2021 3 z 5

Boss Boss Alexander Stainforth (p)

Líbilo se mi klasické americké klišé zakomponované do českého prostředí.
Ehhh, to měla být ironie.
Do druhého dílu nepůjdu. Dvě a půl hvězdičky je myslím optimální hodnocení.

08.05.2021 3 z 5

Růže pro Charlotte Růže pro Charlotte Elizabeth Craft

Jakože kniha není úplně nejhorší, na odreagování dobrý, ale celý příběh mi přišel takový nemastný, neslaný. Zápletka nulová a o postavách radši ani nemluvě. Tate i Charlotte mě vytáčeli všemi svými rozhodnutími. 3 hvězdičky dávám teď, ale vsadím se, že čím déle bych o knize přemýšlela, tím bych hodnocení chtěla snížit.

26.03.2020 3 z 5

Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Kody Keplinger

Za mě ne. Tohle se nepovedlo a myslím si, že se v rámci žánru najdou mnohem lepší knihy. Jediné, co se mi na příběhu líbilo, byla svižnost, se kterou se to četlo a pasáže, kdy jsem se zasmála a celkově mohla vypnout. Jinak knížka plná klišé.

26.02.2020 2 z 5

Krásné ilustrace :) Ale chyběla mi tam Lili Elbe :(

31.07.2018 4 z 5

Replika Replika Lauren Oliver

OBSAHUJE SPOILERY:

ÁÁÁCH... Co mám k tomuhle říct?
Lyra a Orion? To jsou moje zlatíčka :3 Při dočítání příběhu Lyry, jak si tam dali pusu, jsem brečela jak želva. Na romantické konce nebo při romantických koncích nikdy nebrečím. Ale tohle? To mě mega moc dojalo.
Gemma a Pete? Ze začátku jsem si myslela, že tam dojde k nepatrnému, ale přeci, milostnému trojúhelníku. Ale potom, co se stalo Jakeovi... Fandila jsem spíš jemu, než Peteovi a jeho smrt mě hodně zasáhla :(
To by bylo k romantické lince...
K té příběhové nemám snad nic vytknout, až na nekonečné množství hrubek :/ :D
Na další díl se strašně těším a doufám, že bude ještě lepší, než tento :)

10.07.2018 5 z 5

Hra o trůny #2 (komiks) Hra o trůny #2 (komiks) Daniel Abraham

Těším se na další díly :)

31.05.2018 5 z 5

Bez tebe to není léto Bez tebe to není léto Jenny Han

Co se týče dějové linky, bylo to o chlup horší než první díl, ale co se týče romantické linky... Tam to tak gradovalo! Jiskřilo to mezi oběma páry, ale já už mám jasno, komu budu fandit... V poslední knížce budou pohledy Konráda, tak jsem zvědavá, co se tomu komplikovanýmu klukovi honí hlavou. A taky to má pěkně vygradovat, takže jsem zvědavá. Vážně zvědavá.

26.05.2018 4 z 5

Léto, kdy jsem zkrásněla Léto, kdy jsem zkrásněla Jenny Han

Oproti Všem klukům, které jsem milovala... Autorka si mohla s dějem více pohrát. Buď by to lepší nebo úplný propadák, ale rozhodně to měla zkusit. Ale abych nebyla úplně negativní, tak jako oddechovka na jedno odpoledne posloužila dobře a další díly si přečtu. :)

20.05.2018 4 z 5