beruzzka beruzzka komentáře u knih

V ringu V ringu Katy Evans

Tohle byla vážně chyba a nechapu, proc ma kniha tak dobre hodnocení. Radeji pisi komentar hned po precteni, protoze za dva dny mi tento stupidni pribeh splyne se vsemi podobnymi.
Vse zacina relativne dobre, jako Krasna katastrofa, na zapase. Ale zbytek je proste jedna naivni blbost za druhou.
Jako vzdy je ona pitoma a on sexy a bohaty a i pres to ji chce. Autorka se asi snazila priblizit ctenarkam, jine nez ty pitome tuto knihu neoceni.
Zapletka je tak jasna az to neni hezke. Jestli cekate nejaky, aspon jeden boze!!!, monent prekvapeni tak se nedockate. Vse je jasne a hned na konci knihy vas ceka happy end, coz he dobre, kdyby to koncilo otevrene, jako ze by melo, kdyz bude dalsi dil, stejne bych dal necetla.
Sexualni sceny jsou nuda a to jak se Brook celou dobu rozplyva nad jeho telem je snad jeste nudnejsi.
Kdyby vas protahovany konec, kdy asi 3x znovu vysvetluji co ze se stalo a jak moc se miluji nudil, klidne to preskocte, uz se tam nic nestane.

16.08.2016 1 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Knihu mi doporucila kamaradka, podle hodnoceni jsem cekala skvelou knihu, ale nijak zvlášt me nenadchla a ja docetla spis tak z povinnosti, at mam v ctenarske vyzve ceskeho autora.

Nelibil se mi moc humor, osloveni deti "harpie" ani naprosto jasne situace. A styl "yes man" kdy take po nelogicke a silene veci prijde pozitivni vydledek a hrdinovi to zlepsi zivot.

Pozitivne ale hodnotim konec knihy, cekala jsem 100% happyend a nedockala se, aspon ze tak!

12.08.2016 3 z 5

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Moje první zkušenost s tímto tématem, jako každý jsem viděla film "bez dcerky neodejdu" a s tím jsem kdysi toto téma opustila. Knížka je velice aktuální a příběh je na můj vkus neuvěřitelně surový. To jak autor píše o mlácení Marjam, o trestech a ponižování, je hrozné to číst. A asi nehorší na tom je, že to není fikce, že se toto děje.
Knihu jako čtení na léto rozhodně nedoporučuji, není to snadná četba, budete z ní mít špatnou náladu. Ale přečíst by jste si ji měli. Každý vám tady do komentáře napíše, at děkujete, že jste se narodili v Evropě a že tohle snad nikdy nezažijete, je to pravda, je to to, co si z téhle knihy odnesete

02.08.2016 5 z 5

Nikdy viac Nikdy viac Abbi Glines

Vlastně jsem byla nadšená ze první dil nekonci klasickym happy endem. Libil se mi ten zly Rush a silna Blair. V druhem dile vse sklouzlo zpet do klasickeho sladkeho romanku, kde je hlavni hrdinka pitoma a z Rushe je emocialni hnup.
Cekala jsem vic, snad radeji ani druhy dil nectete

03.06.2016 1 z 5

Danteho holka Danteho holka Courtney Cole

Ackoliv je kniha urcena mladym divkam, nemusela by byt tak hloupa, predvidatelna a az prilis pohadkova.
Cekala bych, ze Dante bude mit alespon jednu realnou vlastnost a ne, ze to vlastne bude nejdokonalajsi princ bez jedine chyby.
Cely pribeh je az prilis pohadkovy, i kdyz snad ani v pohadkach nejsou charaktery postav tak nebesky ciste. Na to kolik stran kniha mela, se to vleklo a pribeh by se dal shrnout do par vet.

03.06.2016 1 z 5

Teď už tě vidím Teď už tě vidím Nicole C. Kear

Opravdu nádherná kniha! Rozhodně všem doporučuji.

14.04.2016 5 z 5

Kečupová mračna Kečupová mračna Annabel Pitcher

Úžasná kniha, stačí přečíst první stranu a je Vám jasné, že se nebudete nudit! Opravdu zajímavý příběh, kdy do poslední kapitoly netušíte, jak to celé dopadne. Jsou místa, kdy Vám mrazí, místa kde se smějete tak nahlas, až to není hezké a místa, kde se zamilovaně usmíváte.
Doporučuji!

14.04.2016 4 z 5

Nekonečná láska Nekonečná láska Scott Spencer

Musím říct, že tato kniha byla skutečná výzva. Stále jsem ji odkladala rozečtenou a nakonec ji i dočíst byl boj.
Mam dojem, ze jeji filmove zpracovani se asi tyka jine knihy? Protoze ve filmu nechali jen jmena postav. Nic vic. Snad poprve hodnotim film lepe nez knihu.
Dej se vlekl a hlavni milostna scena byla i na vkus člověka, ktery cetl 50 odstinu naprosto odporna.

06.01.2016 1 z 5