bbara155 Online bbara155 komentáře u knih

Strážci dnů Strážci dnů Alberto Granados

Akční, dobrodružné, zamilované a ... nudné.

26.06.2013 1 z 5

Mrazivé ticho Mrazivé ticho Wulf Dorn

Výjmečně dobrý thriller. Napínavý od začátku do konce, nemohla jsem se od něho odtrhnout. Asi tak v polovně jsem si tipla vraha a jak to bylo, ale netrefla jsem se, což mě potěšilo :-) Myslím, že to byl autorův záměr čtenáře mírně zmást a v mém případě se mu to podařilo.

26.06.2013 4 z 5

Edith Piaf Edith Piaf Simone Berteaut

Edith Piaf jsem vždycky ráda poslouchala. Nedokážu pochopit, kde se v té malé postavičce vzal ten zvučný, nádherně sytý a okouzlující hlas. Její život ovšem nebyl jednoduchý a příliš šťastný, jak už to tak někdy bývá. Její sestra, která jí byla téměř stále nablízku, popsala zpěvaččiny osudy velmi poutavě a přitom bez příkras a bez omluv. Možná proto kniha působí tak syrově pravdivě a čte se jedním dechem.

26.06.2013

Nebra Nebra Thomas Thiemeyer

Napínavý thriller odehrávající se v německém pohoří Harz. Zápletka sice není příliš originální, ale stejně knihu hodnotím čtyřmi hvězdami, protože se dobře čte a má zajímavé hrdiny.

26.06.2013 4 z 5

Síť Síť Håkan Nesser

Dobrá detektivka. Čte se rychle a svižně, autor vykreslil docela zajímavé postavy, např. komisaře Van Veeterena. Podle nadšených komentářů jsem ale čekala trochu víc.

26.06.2013 3 z 5

Této tiché noci Této tiché noci Mari Jungstedt

Taková průměrná detektivka - neurazí, nenadchne.

26.06.2013 3 z 5

Tajná zbraň Tajná zbraň Nicola Marni (p)

Ač mám tento žánr ráda, knížka mě nebavila. Nesympatické postavy a jejich divné chování a divné dialogy mi vzaly chuť to vůbec dočíst.

20.06.2013 odpad!