Báryčtení Báryčtení komentáře u knih

Amsterdam Amsterdam Ian McEwan

Zajímavá novela, ke které bych se asi normálně nedostala, ale byla vybrána v čtenářském klubu. Pro mě první Ian McEwan, ráda si někdy přečtu i dalšího.

08.01.2022 3 z 5

Odposlechnuto v Praze 2 Odposlechnuto v Praze 2 kolektiv autorů

Oproti prvnímu dílu mi přišlo, že mě kniha bavila o krapet méně, přesto super čtení (a ten úvod mě úplně dojal).

08.01.2022 4 z 5

Modrý tučňák Modrý tučňák Petr Horáček

Knihy Petra Horáčka doma milujeme, tato byla naše první. Ilustrace a k tomu příběh s přesahem, skvělé.

06.12.2021 5 z 5

Nespoutaná - Probuďte se a začněte žít Nespoutaná - Probuďte se a začněte žít Glennon Doyle

Z knihy jsem byla nadšená, dobře se čte, přináší hodně témat k zamyšlení. S partnerem jsme se několikrát o různých věcech bavili. Jen ta obálka se mi fakt nelíbí a přijde mi, že ke knize se ani nehodí (ale myslím, že je převzatá ze zahraničí).

Cizinky ve vlaku Cizinky ve vlaku Lisa Unger

Nečekala jsem, že kniha se mi bude tolik líbit. Děj vypráví více postav a je zde i více časových linií. Nemusíte se ale bát, ze byste se ztráceli. Každá kapitola je uvedena jmenem postavy, kdo ji vypráví. Zápletku jsem ani nahodou neodhalila. Což v mém případě není nic neobvyklého. Kniha mi stylem připomíná knihy Shari Lapeny, B. A. Paris. Super, doporučuji!