bara8636 bara8636 komentáře u knih

Tma Tma Jozef Karika

Kniha Tma způsobila další "pořádnej bugr" v mé hlavě. Nebyla už pro mě sice tak čtivá jako Trhlina a do některých částí jsem se musela pořádně zakousnout. Ovšem ten závěrečný kousanec stál za to a byl opět MASAKRÁLNÍ .....
Uritě si s chutí dám ještě nějaký další kousek od tohoto autora.

25.03.2019 3 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Kniha přečtena jedním dechem. Perfektně vylíčeno "pravé" šílenství, které se Vám dokáže postupně nacpat do hlavy ... Co dokáží s člověkem udělat "báchorky", strach, vyčerpání, hlad i jiné nečekané okolnosti ... A co to udělá s jeho myslí? A co to udělalo s tou mou?! :-O ;-)

11.03.2019 5 z 5

Dukanova dieta ve 350 receptech Dukanova dieta ve 350 receptech Pierre Dukan

Díky této knize se mi před pár lety podařilo zhubnout 10 kilo! Je to i dobrá motivace jak se naučit jíst lépe a více přemýšlet nad tím, co vlastně jíme. Takže za mě - funguje.

09.01.2019

Američtí bohové Američtí bohové Neil Gaiman

Nejprve jsem viděla první dvě série seriálu "Američtí bohové" natočeného podle knižní předlohy. Bohužel, k mé nelibosti, jsem zjistila, že seriál už nebude dotočen. Proto jsem se rozhodla pořídit si knihu a ta zcela naplnila má očekávání! Rozhodně autorovi knihy zůstanu věrná a pořídím si od něj ještě něco dalšího .....

09.01.2019 5 z 5

Prvotní polévka Prvotní polévka Christine Leunens

Těžká puberta - kdy nám přišla kniha správně ujetá! :-D Což také je ... A za to si minimálně jeden bod zaslouží.

09.01.2019 odpad!

Den, kdy jsem se naučil žít Den, kdy jsem se naučil žít Laurent Gounelle

Od knihy jsem očekávala o dost více. Přesně jak už tu někdo zmiňoval - "reklama zafungovala". Neříkám, že to bylo špatné čtení. Nic moc mi to ale nedalo. Obyčejný, jednoduchý příběh. Prostě a jednoduše - čekala jsem víc.

08.01.2019 2 z 5

120 dní Sodomy 120 dní Sodomy Donatien Alphonse François de Sade

Pro mě zajímevé čtivo. Plné "vychytávek", které by vám v dnešní době asi jen těžko prošlo! :-D

08.01.2019