BackToTheStars BackToTheStars komentáře u knih

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

„Nic neznamená utrpení, nic neznamená smrt, jestliže vidíme, proč trpíme, proč umíráme. Oběť je slastná, jestliže chápáme, proč jsme obětováni.”

08.01.2022 4 z 5

Přes tuhle knížku jsem se dostala k Twilight, protože mě více zajímala Bree.
Upřímně bych snad radši sérii s Bree jako hlavní postavou. :D Za mě je tato novela lepší než celé Twilight.

09.02.2021 5 z 5

Láska z Orientu Láska z Orientu Barbara Cartland

... Já jsem se jen bavila nad tím, že po druhé schůzce s ním již věděla, že ho miluje. :D
Přečteno během chviličky. Upřímně mě to spíše pobavilo. Nějakou hloubku bych v tom fakt nehledala. :D

13.11.2020 2 z 5

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

(SPOILER) Zápletka vypadala zajímavě, a tak jsem se s chutí pustila do čtení. Bylo to dobré, dokud nepřišli na to "geniální" řešení. Nesouhlasím a je mi opravdu proti srsti, když je někdo donucen se oženit/vdát. Jde to zcela proti smyslu celé věci. Těžko se mi četlo její prožívání té frašky (svatby) a jeho tvrdost vůči ní, když se jen snažila chránit své dítě a byla přesvědčena, že dělá to nejlepší pro ni. Oba byli ještě mladí. Jak jí to může tak tvrdě vyčítat? Trocha toho rozhořčení, které jsem cítila během četby, mi zůstala i následující den po dočtení. :D Nebyla to špatná kniha, ale nezařadí se mezi ty, ke kterým se ráda vracím.

31.10.2020 3 z 5

Zůstala jen naděje Zůstala jen naděje Lidia Czyż

Krásné. Jsem empatický člověk, a tak jsem měla problémy přečíst bez slz první polovinu. Ale stálo to za to. Četla se dobře a snadno - za den jsem ji měla přečtenou. Obdiv ženě, o níž to vypraví, že to vše zvládla.

31.10.2020 5 z 5

Nespoutaní Nespoutaní Sophie Jordan

Kniha se mi upřímně líbila o něco víc než předchozí díl.

07.11.2018 4 z 5