Avokádo123 Avokádo123 komentáře u knih

Záhada hlavolamu Záhada hlavolamu Jaroslav Foglar

Kniha se mi velice líbila ale bála jsem se jí přečíst, protože byla napsána před dávnou dobou. Je to nejslavnější kniha Jaroslava Foglara. Kniha si vás hned získá do příběhu a hned se začtete. Líbí se mi jak partička kluků prochází mezi uličkami Prahou. Charaktery kluků jsou velice ukázkové. Kluci jsou z klubu Rychlé šípy v tajemné čtvrti stínadla a také hlavolam ježek. V příběhu se odehrává hodně přátelství a odvahy. Myslím si že dnešní děti tohle nezažijí kvůli jiným podmínkám. Je to krásný příběh a velice se mi líbí. Doporučuji všem.

04.12.2023 5 z 5

Deník Anne Frankové Deník Anne Frankové Ari Folman

Knížka se mi velice líbí a je hezky ztvárněna. Na každé stránce se něco děje a knížka dokáže vtáhnout do příběhu. Komiks je podle mého názoru lepší než psaná verze. Moc se mi líbí jak Anne dokázala deník psát pro imaginární přítelkyni Kitty. Ilustrace jsou úžasné. Doporučuji všem přečíst.

01.10.2023 5 z 5

Pouť k branám Orientu Pouť k branám Orientu Nicolette Havlová

Kniha se mi velice líbila i když moc cestopisy nemusím. Jako cestopis je to moc hezký, ale mě to osobně moc nebavilo. Nepřestala jsem to číst bylo to zajímavý, spoustu dějů atd.. Fascinovalo mě jak Nicolette ušla pěšky tolik zemí. Byl to můj první cestopis tak se nedivím, že mě to nebavilo. Určitě až budu starší tak to pochopím. Byl to určitě hezký zážitek. Držím palce, že Nicolette určitě procestuje další země. Proto tomu dávám 4 hvězdy.

09.02.2024 4 z 5