Avenikolas Avenikolas komentáře u knih

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Opravdu se trochu hůř četla, ale od poloviny už to mělo spád a ja se skvěle bavila.

22.01.2017 3 z 5

Čekala jsem úplně něco jiného a nakonec byla mile překvapená. Musím ale uznat, že hodně dělají i fotky, kterými je kniha doplněna. Jsou skvělé. :-)

22.01.2017 4 z 5

Forrest Gump Forrest Gump Winston Groom

Já vím, že je to těžké byt v hodnocení neutrální a nezaujatá, když už jsem před tím viděla film, ale... Forrest Gump s Tomem Hanksem je můj nejoblíbenější snímek a od knihy jsem čekala něco v podobném stylu. Forrestovo vyjadřování mi ale nesedlo. Působil na mě jako někdo, kdo se snaží si pořád na něco hrát. Nepůsobil pokorně, mile hloupě a přátelsky. Vlastně ve mně nakonec vzbudil pocit, že ho vůbec nemám ráda. Vím, že je to tím porovnáváním s filmem, ale tomu jsem se prostě neubránila. I tak jsem se ale párkrát dost nasmála a po pár stránkách už mi ani nevadila ta chybějící interpunkce. :-)
Trochu mi vadilo, jak byl místy Forrest docela sprostý (vychcat, posral atd.).
V podstatě souhlasím s komentářem od Lodja.

22.01.2017 3 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Napínavé čtení. Jsem ráda, když mě autor dokáže zmást. A pani Dornovi se to podařilo na jedničku.

22.01.2017 5 z 5