Audri Audri komentáře u knih

Hamlet Hamlet William Shakespeare

Takovým způsobem napsat hru! Jenom dialogy popsat depresivní a nervové situace. Samotné vylíčení postav jenom za pomoci mluvy tak, že rychle pochopíte, kdo je kdo a o co komu jde. Kouzelné slovní obraty. Aneb, jak za nízkou zídku, schovat královskou zahradu!

09.02.2016 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

John Green vyvolal velké haló...Jeho knihy jsou dívčí romantické knihy. Nechci jej urážet, rozhodně píše zajímavě o zajímavých věcech. Ale je to trochu nafouklá bublina, která na konci praskne a zbyde jen vzduch. Nevím, pokud chcete rychlý oddechový a romantický čtení, pak možná.

15.01.2016 1 z 5

Krásná dobrodružná kniha, často napínavá někdy i trochu drsná. Ale musí být přečtena!

15.01.2016 4 z 5

Vítr ve vrbách aneb žabákova dobrodružství Vítr ve vrbách aneb žabákova dobrodružství Kenneth Grahame

Kniha nádherná! A film je krásná bláznovina!

04.03.2015 5 z 5

Tobiáš Lolness. I. Život ve větvích Tobiáš Lolness. I. Život ve větvích Timothée de Fombelle

"Byl velký půl druhého centimetru." Tuto část jsem četla asi třikrát než jsem si uvědomila, co to vlastně znamená. Je to ten typ knihy, který vás hnedka "vtáhne" do sebe a už nepustí, ale je to tak úžasné, až je to skoro kouzelné a vy v tu chvíli jste rádi, že vás to "vtáhlo"!

04.03.2015 5 z 5