Arte Arte komentáře u knih

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Hodnotím 3 hvězdičkami z několika důvodů. Knihy podle mého názoru nejsou tak čtivé jako byla původní série Mortal instruments, může to být ale kažodpádně i tím, že jsem tuto sérii četla o pár let později a už jsem z toho vyrostla. Tak či onak myslím, že pokud se vám líbila předchozí série, tahle bude také. Doporučuji přečíst ovšem dříve tuhle sérii a až pak navázat sérií Mortal instruments.

01.04.2019 3 z 5

Krvavý úplněk Krvavý úplněk Katrine Engberg

Kniha byla dobrá, jen asi nejsem zvyklá na zdlouhavý styl psaných detektivek. Bohužel už patřím ke generaci, která má raději krátké hodinové detektivní seriály. Ale na to, že kniha nebyla úplně můj šálek kávy, byla fajn.

13.01.2019 3 z 5

Veselá angličtina se Čtyřlístkem Veselá angličtina se Čtyřlístkem Tereza Ledererová

Super knížka pro dětské začátečníky v AJ.

24.02.2018 5 z 5

Přespávací knížka Přespávací knížka Adam Dahlin

Knížka, kterou ocení děti v přibližném věku 8-13 let. Obsahuje tipy, které mohou děti využít při přípravě přespávání s kamarády.

23.02.2018 3 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Tento nápad mě opravdu uchvátil. Příběh je napínavý a zábavný. Přečetla jsem všechny knihy, ale u posledního dílu jsem bohužel skončila hned na začátku. Nebyl o nic horší než ostatní díly, ale naopak úplně stejný. Příběh se pro mě stal jednotvárným. Každopádně To i tak stálo za to a proto dávám 3 hvězdy.

23.06.2017 3 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Odkaz dračích jezdců je perfektní nápad a autorovi se povedlo perfektně jeho potenciál využít. Knihy jsem četla jedním dechem a všechny si pak ještě koupila, abych je měla po ruce na znovupřečtení.

23.06.2017 5 z 5

Rytíř Sedmi království Rytíř Sedmi království George R. R. Martin

Jedná se o příjemné počtení, kterým lze zkrátit čekání na vydání dalšího dílu Hry o trůny. Lecos se tím vysvětlí a přiblíží to svět Západozemí o něco více. Bohužel je to příběh na můj vkus moc krátký a mou žízeň po pokračování Písně ledu a ohně neuhasil.

23.06.2017 4 z 5