AnniePo AnniePo komentáře u knih

Případ lidumilné levačky Případ lidumilné levačky Nancy Springer

Úžasná kniha! Napínavá, zajímavá a hrozně pěkná. Líbila se mi více než první díl. Je mi líto, že nepřeložili další díly...

17.04.2021 5 z 5

Princezna v nesnázích Princezna v nesnázích Connie Glynn

Stejně jako minulý díl - bavilo mě každé slovo, jakoby byla ta kniha napsaná přímo pro mě. Byla napínavá a zajímavá.

Princezná v utajení Princezná v utajení Connie Glynn

Miluju tu knihu! Baví mě úplně každé slovo, jakoby ta kniha bylo napsaná přímo pro mě. Hezky napsané, napínavé a čtivé.

Prašina Prašina Vojtěch Matocha

Skvělá kniha, dokonale popsané, úplně jsem se do toho vžila. Rozhodně doporučuju.

Bílá komnata Bílá komnata Vojtěch Matocha

Úžasná kniha, možná trochu slabší než předchozí díly, ale ne o moc. Konec ani několik věcí tam nebylo úplně vysvětlené.
SPOILER: Trochu mě mrzí, jak to skončilo...

10.03.2021 5 z 5

Lock & Mori: Tak trochu jiný Sherlock Holmes Lock & Mori: Tak trochu jiný Sherlock Holmes Heather W. Petty

Moc pěkná knížka. Četlo se to rychle, taková oddychovka. Hodně se mi líbila a snad brzy přeloží další díly.

23.02.2021 4 z 5

Srdce Aporveru Srdce Aporveru David Šenk

Vůbec jsem to nepochopila... Hezký svět, bylo to napínavé. Ale jinak mi to přišlo naprosto o ničem.

14.02.2021 1 z 5

Těžko uvěřitelný příběh Těžko uvěřitelný příběh Chris Colfer

Na začátku jsem se bála, že ji nedočtu. Bylo to zdlouhavé a nudné a vůbec bych neřekla že to pral Chris Colfer. Ale potom už to bylo mnohem lepší. Byl to opravdu zajímavý příběh. Čekala jsem od toho trochu více. Ale teď po dočtení na konci musím říct, že se mi to líbilo. Podobnou knihu jsem v poslední době potřebovala.

12.02.2021 4 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Tak tohle byla opravdu jedna z nejlepších knih. Fajn nápad, pěkně napsané. Bylo to hrozně napínavé a zajímavé. Opravdu doporučuji. Podobných knih by mělo být více.
SPOILER: Jenom mi bylo líto, že tam Aiden nebyl tak moc. Těšila jsem se na ně, že budou spolu :-)

06.02.2021 5 z 5

Vyber si svůj šťastný konec Vyber si svůj šťastný konec Nova Weetman

Kniha celkem pěkná, i když jsem od ní čekala mnohem více. Konec byl dost urychlený, což je škoda. Líbil se mi nápad s vybíráním si, co se stane.

06.02.2021 3 z 5

Ztracený princ Ztracený princ John Flanagan

Po tolika dílech už mě to tolik nebaví. Je mi líto, že píše stále další díly, protože mám pocit, že to mnoho lidí odradí od přečtení. Kniha se mi líbila. Dřívější díly byly lepší. Ze začátku mě to tolik nebavilo, ale ke konci už to bylo opravdu zajímavé a napínavé. Těším se na další díl.

06.02.2021 4 z 5