Anjesis Anjesis komentáře u knih

Dračí královna Dračí královna Sylvie Skalová

Milý příběh, který je vhodný jak pro děti, tak i jako oddechová "odpočinkovka" pro nás, kteří už děti sice tak úplně nejsme, avšak pohádkou, pokud je takhle vydařená, nepohrdneme do dneška... a především ne, když má i takhle vydařené ilustrace.

07.08.2015 3 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

chvíli mi trvalo, než jsem si oblíbila i tu dějovou linii kde nevystupovala Cinder ale jakmile se mi dostala pod kůži i ta, tak paráda, další dobrý díl

10.06.2015 4 z 5

Mihotavé stíny Mihotavé stíny Patricia Briggs

Já Briggsovou (repektive její knihy :) ) prostě miluju. A i když tohle byly "jen" povídky, dokreslují celý její svět a navíc se čtou, stejně, jako všechny její knihy, jedním dechem, takže z mé strany jen chvála

16.05.2015 5 z 5

Upíří chutě Upíří chutě Andrej Olegovič Beljanin

hodně dobrá kniha, ačkoliv o upírech (což je v posledním čase už docela neoriginální téma), tak zpracovaná vážně originálním způsobem, četla se jedním dechem a člověk se u ní nádherně zasmál.

12.05.2015 5 z 5

Průvodce ztracených Průvodce ztracených Ilka Pacovská

Sedmý smysl mám ráda, i když mi autorčin sloh chvilkami trochu nesedí a většina hlavních postav má povětšinou jenom "víc štěstí, jak rozumu," je to milý a poutavý příběh s dobrými zápletkami, a napínavým dějem. Jeden se u něj vážně odreaguje :)

11.05.2015 3 z 5

Stíny v zrcadle Stíny v zrcadle Inger Edelfeldt

tak nějak nevím, jak ji zhodnotit - když se mi dostala do rukou, bylo to na doporučení a já jako někdo, kdo normálně dívčím románům nefandí, jsem se k ní stavěla spíš s nechutí, ale nakonec jsem ji kupodivu opravdu rychle zhltla a na konci zjistila, že mě přinutila si uvědomit některý věci... o kterých jsem do té doby přemýšlela úplně jinak. Už jsou to teda taky celé roky, ale dodnes patří mezi ty, kterých si ve své "knihovničce" považuju nejvíc.

08.05.2015