Stíny v zrcadle

Sedmnáctiletá Arii není se svým životem nijak zvlášť spokojená - otec je nudný knihovník, matka propadla laciné psychologii a mladší sestra se chová hůř než ta nejunylejší hrdinka z jihoamerické telenovely. Kromě toho jsou oba rodiče členy klubu Tolkienových fanoušků a dcery pojmenovali v duchu Pána prstenů... Arri miluje originálního spolužáka Oscara, který vypadá jako hlavní hrdina hororu a ve volném čase se věnuje stříbrotepectví, ale ten podle všeho dává přednost jiné dívce... Ještě že má Arri ve svém pokoji ZRCADLO!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11567/stiny-v-zrcadle-sgG-11567.jpg 3.549
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Albatros (ČR)

Skuggorna in spegeln, 2003

Kniha Stíny v zrcadle

Ketesh
31.07.2019

ničim nevýrazná kniha.

Anjesis
08.05.2015

tak nějak nevím, jak ji zhodnotit - když se mi dostala do rukou, bylo to na doporučení a já jako někdo, kdo normálně dívčím románům nefandí, jsem se k ní stavěla spíš s nechutí, ale nakonec jsem ji kupodivu opravdu rychle zhltla a na konci zjistila, že mě přinutila si uvědomit některý věci... o kterých jsem do té doby přemýšlela úplně jinak. Už jsou to teda taky celé roky, ale dodnes patří mezi ty, kterých si ve své "knihovničce" považuju nejvíc.

Necromortis
05.05.2015

Kniha vysloveně pro malé gotičky :P Jako 16 letá jsem ji přečetla jedním dechem, teď, když mi je 20 pryč už mě místy poněkud nudila. Ale pořád mi to připomíná moji velkou touhu být "dárk end ívl" :)))

milunka21
01.12.2014

Knihu jsem cetla ve ctrnacti a strasne sem ji milovala a ted kdyz sem ji cetla po letech zas tak nezklamala a pripomelo mi to detstvi. :-)

fereny
18.03.2014

Tuhle knihu jsem měla ráda v dětství, později už mě neuspokojila.

Kristie-Sophi
01.07.2012

Kniha s celkem pochmurným dějem (zdá se mi). Arri spolu s Oskarem jsou takoví ti ubrečení puberťáci. Ale Arri prokázala ke konci knihy odvahu a Oskar taky (ale oba v jiném oboru) :)

dark.ma93
01.06.2012

Od sedmé třídy na základce, až po střední moje srdeční záležitost, po jaké sahám často a mám i oblíbené pasáže. Jak již bylo zmíněno, líbí se mi to víc, než Twilight sága. To je knížka pro mladé, kteří se smiřují s realitou a životem.

Mrs.Domis
25.03.2012odpad!

Ani jsem to nedočetla. Připadalo mi to nezajímavy, a ani mě nezajímalo jak to dopadne - špatný znamení! :D celkem nuda

Inger Edelfeldt
švédská, 1956

Kniha Stíny v zrcadle je v