Aniga Aniga komentáře u knih

Román pro ženy Román pro ženy Michal Viewegh

Skvělý nápad , skvělá kniha....
Také by se mi líbilo si číst v metru dopisy, kdybych jím jezdila :)

Román pro muže Román pro muže Michal Viewegh

Nejprve jsem viděla filmové zpracování, po nějakém čase se dostala k tomu knižnímu.
Myslela jsem, že zaujme jako Román pro ženy , ale bohužel (knižní i filmové zpracování) . Každopádně jsem knihu dočetla až do konce.

06.03.2014 2 z 5

Vybíjená Vybíjená Michal Viewegh

Také se přikláním k názoru, že je to jeho jedna z lepších knížek. Pokud vám tento styl psaní nevadí, určitě si ji přečtěte :)

06.03.2014 4 z 5

Můj život po životě Můj život po životě Michal Viewegh

Nad knihou jsem prožívala dva pocity - na jednu stranu samozřejmě soucit z beznaděje, na druhou stranu jsem ale měla pocit, zda nás chvíli autor trochu nevodí za nos (nic ve zlém, asi to opravdu byl moje úvaha).
Z Vieweghových knížek nikdy nevím, která část je inspirována jeho zkušeností a kterou si opravdu jen vymyslel. Tady sice je jasné, že spíše zkušeností, ale myslím, že něco si také trochu připepřil svojí fantazií. Z tohoto důvodu spíše zklamání.

06.03.2014 2 z 5

Sněhurka musí zemřít Sněhurka musí zemřít Nele Neuhaus

Kniha se mi moc líbila, velice dobře se četla a již první stránkou jsem byla vtáhnutá do děje.

Hluboké rány Hluboké rány Nele Neuhaus

Příběh se mi velice líbil, bylo to velice čtivé, jen ze začátku jsem si musela dávat pozor na mnoho postav, abych věděla kdo je kdo :o)
(díky také přechozím komentářům). Líbil se mi děj, zpracování... jen jsem se ztrácela jako v knize Sněhurka musí zemřít, jaký je zrovna den. Ale to vlastně nebylo pro knihu to podstatné. Doporučuji.

06.03.2014 5 z 5

Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester Michael Weber

Knihu jsem přečetla zhruba za týden. Zhruba ve 1/4 knížky jsem ztratila k Ester veškerá sympatie, když odkráčela do Francie a dítě nechala u matky. Čekala jsem od knihy něco jiného. I mně se zdála dost vulgární a vlastně jsem se už nemohla natěšit konce, který přišel díkybohu i pro mne jako vysvobození, že je dočteno.

24.09.2013 2 z 5