AmberDrake AmberDrake komentáře u knih

Tokijský ghúl 2 Tokijský ghúl 2 Sui Išida (p)

Rozhodně lepší než první díl, ale první díly bývají celkem často dost špatné, takže jsem ráda, že jsem TG nezatratila. Snad se časem objeví nějaká zajímavější postava, nebo se někdo z nynějších nějak vybarví, zatím mi tam všichni přijdou dost obyčejní (co se charakteru týče) :).

23.01.2017 4 z 5

To nejlepší z Boříkových lapálií To nejlepší z Boříkových lapálií Vojtěch Steklač

Skvělá kniha, pokud si chcete odpočinout a usmívat se nad krásným dětským humorem :).

17.06.2016 5 z 5

Svědek obžaloby / Witness for the Prosecution (dvojjazyčná kniha) Svědek obžaloby / Witness for the Prosecution (dvojjazyčná kniha) Agatha Christie

Skvělý výběr povídek, všechny se mi moc líbily :).

01.07.2016 5 z 5

Paní moře - Řecké pohádky Paní moře - Řecké pohádky neznámý - neuveden

Naprosto úžasná kniha! Přesně znázorňuje řeckou atmosféru a přístup k životu, které tak miluji. :)

01.07.2016 5 z 5

Útok titánů 7 Útok titánů 7 Hadžime Isajama

Tímto dílem jsem přímo prolétla, skvělá část. Jen mi vadí, že knihy vycházejí v tak dlouhém časovém odstupu :/

17.06.2016 5 z 5

Ptačí zpěv Ptačí zpěv Meagan Spooner

Střídaly se mi momenty, kdy mě kniha bavila hodně a kdy vůbec. Autorka dle mého zaměňuje vyprávění s popisem děje. Hlavní hrdinku jsem nesnášela od začátku do konce za její naivitu a hloupost, ale dle poděkování soudim, že autorka v tomto čerpala trochu i ze sebe.
Jinak dobrý příběh se zajímavým námětem :)
7/10

17.06.2016 4 z 5

Návrat na Ostrov pokladů Návrat na Ostrov pokladů Andrew Motion

Musím říct, že jsem se na čtení těšila a nebyla jsem zklamaná. Úžasně napsaná kniha, úplně bych autorovi věřila, že to všechno prožil. Byla jsem maximálně spokojená - tedy až na konec, ten se mi tolik nelíbil.

17.08.2015 5 z 5

Jak vycvičit draka Jak vycvičit draka Cressida Cowell

Knížku jsem četla dost let před tím, než vyšel film, tudíž jsem četla ještě to první vydání, jež mi přijde mnohem lepší než překlad druhý - bohužel, co se dá dělat. Ale knížka se mi moc líbila.

09.07.2015 5 z 5