Amandaa Amandaa komentáře u knih

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Sérii Twilight jsem četla asi před dvěma roky. Knihy mě naprosto pohlitily, ale teď bych se k tomu určitě nevrátila. Snad už jsem se ze svého pubertálního věku dostala. Ale musím uznat, že to bylo nádherné období, snad žádným jiným příběhem jsem tolik nežila. :D

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

U nového měsíce mě doopravdy zasáhl odchod Edwarda, jako bych to s Bellou všechno prožívala. Musím uznat, že Stephenie Meyerová umí skvělé psát!

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Sérii Twilight jsem četla asi před dvěma roky, první díl jsem četla nesčetněkrát. Knihy mě naprosto pohlitily, ale teď bych se k tomu určitě nevrátila. Snad už jsem se ze svého pubertálního věku dostala. Ale musím uznat, že to bylo nádherné období, snad žádným jiným příběhem jsem tolik nežila. :D

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Kniha super, četla jsem ji jedním dechem. Dalo by se říct, že příběh byl podobný Stmívání nebo nějakým knihám pro puberťačky, ale tento příběh měl trošku 'dospělácký' nádech. Hodnotím kladně, pokud se chystáte číst, doporučuji kapesníčky. ;)

11.07.2014

Na doporučení kamarádů jsem knihu přečetla. Geniální vtipný příběh. Semtam jsem se pousmála, některé situace byly až absurdní. Kouzlo příběhu Alana Karlssona jsem si hned zamilovala. U čtení jsem se nemusela do ničeho nutit, prostě mě příběh nadchl a během 3 dnů jsem knihu přečetla. Nezajímám se o politiku, proto pro mě některé pasáže ze staříkova mládí byly až příliš rozsáhlé. Nadruhou stranu staříkovo mládí krásně kopíruje vývoj světa 20.století.
Takže knihu hodnotím KLADNĚ.

Krysí hnízdo Krysí hnízdo Michael Dibdin

S potížemi jsem to dočetla. Nic moc.