AmaFai AmaFai komentáře u knih

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Krimi nikdy nebyl můj šálek kávy. Poprvé mě však o opaku přesvědčila série od Stieg Larsson. A definitivně můj názor změnil Nesbo a jeho Sněhulák. Jedním zatajeným dechem.

14.05.2020 5 z 5

Prostě Melvil.. Chtělo to svůj čas a stal se pro mě další srdcovkou a jistotou, že vždy překvapí něčím novým. Už tuším, proč spíme. A odstartovalo to sérii nových pokusů, jak dát tělu, co potřebuje a dostat z něj to nejlepší.

Nebe nad Jemenem Nebe nad Jemenem Tomáš Šebek

MSF/Lékaři bez hranic jsou moje dlouholetá srdcovka. Stejně jako práce Tomáše Šebka. Takže nejnovější knižní kousek nesměl v mé sbírce chybět. Příběh autentický, plný lidství, naděje a touhy po tom kousku spokojeného života, co spojuje všechny jedince našeho leckdy natvrdlého a sebe-vražedného druhu.

14.05.2020 5 z 5

Zibura a jeho schopnost dělat si legraci sám ze sebe. Krom toho, že chcete vyrazit někam na pěší výlet, tomuhle říkám laskavý humor ????

27.05.2020 4 z 5