AjinQa AjinQa komentáře u knih

Moje srdce a jiné černé díry Moje srdce a jiné černé díry Jasmine Warga

Tahle kniha je dokonalá pro fanoušky knihy Všechny malé zázraky a Uvnitř mé hlavy.
Opravdu mě udivovalo, jak autorka dokázala z tak depresivního tématu udělat i celkem vtipnou knihu.
Aysel mi jako vypravěčka neuvěřitelně sedla. Hlavně svým humorem. Hned mi přirostla k srdci a opravdu jsem se bála konce, jak to s ní dopadne.
Děj si myslím, že nepokulhával a byl tak akorát na těch 260 stran.
Knížku určitě doporučuji, pěkně se čte a ubíhá rychle. Na konci vaše oči nezůstanou suché.
Určitě hodnotím 5*

30.10.2016 5 z 5

Rebel Rebel Amy Tintera

Skvělý díl. Myslím si, že tohle bylo dobré zakončení série, ale i tak mě bude mrzet že už nebude další díl.
Tenhle díl se mi četl trošku hůř ne předchozí, ale i tak mě bavil více. Líbilo se mi, že v tomto díle přibyl i pohled Calluma.
Určitě doporučuji, protože tahle série je prostě úžasná. Určitě 5*. :)

16.08.2016 5 z 5

Prvních 100 Prvních 100 Kass Morgan

Seriál patří mezi mé nejoblíbenější, ale tak to bohužel u knihy není.
Dějově se to rozcházelo, ale zároveň jsem za to ráda.
Zdá se mi, že v knize vice řešili vztahy mezi sebou, místo toho aby se více soustředili na přežití, jak v seriálu.
Seriál vřele doporučuji, ale knihu zas tak ne. Bohužel 3*.

11.08.2016 3 z 5

Archiv Archiv Victoria Schwab

Tohle byla má první kniha od této autorky, která je po světe hodně známá. Mrzí mě že od ní nejsou (zatím) vydané její ostatní knihy.
Archiv se dobře četl. Autorčin styl psaní se mi velmi líbil. V knize jsem nenašla jediné místo, kde bych se nudila. Mac je fajn hlavní hrdinka, taková co si na nic nehraje.
Doporučuji. 5*.

11.08.2016 5 z 5

Reset Reset Amy Tintera

Opravdu úžasná kniha. Konečně nějaký nový námět, který je originální. Kniha se dobře četla, hlavní hrdinka byla příjemná. I vedlejší postavy se mi líbily. Doporučuji, 5*.

11.08.2016 5 z 5