Aeris Aeris komentáře u knih

Aliance Aliance Veronica Roth

Bohužel jsem zklamaná. První díl byl skvělý, druhý už moc ne, takže jsem s třetím doufala ve zlepšení. Pro mě to však byla katastrofa. Tris byla snad ještě hloupější než v předchozí knize a Čtyřka... No dejme tomu, že byl má nejoblíbenější postava celé série. Líbilo se mi, že je plný záhad a tajemství a taky mu to (na rozdíl od Tris) pálí. Avšak v tomhle díle jsem poznala úplně jiného Čtyřku, než jakého jsem znala z předchozích dílů.

15.03.2014

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Podle recenzí jsem čekala šokující zápletku. No žádné překvapení se nekonalo a kniha mě bohužel hodně zklamala. Asi za to může očekávání. Občas jsem nechápala reakce postav, hlavně Holdera. A především mi vztah hlavních hrdinů přišel hodně nereálný. Mám pocit, že snaha ohromit čtenáře, se autorce vymstila. Zdálo se mi, že je příběh překombinovaný a místy přitažený za vlasy. Český překlad jsem nečetla, ale přinejmenším musím pochválit jednoduchý a čtivý styl psaní autorky.

25.03.2014 1 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Bohužel neuvěřitelně odbytý konec...

21.06.2017

Arthas: Zrod krále Lichů Arthas: Zrod krále Lichů Christie Golden

Hodně velké zklamání. Čekala jsem, že se ze života Arthase dozvím něco nového, ale mohla jsem si prostě jenom znovu zahrát W3 a vyšlo by to stejně

08.03.2014 1 z 5