Aderon Aderon komentáře u knih

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Moc pěkná kriminálka. Byl jsem mile překvapený a těšil jsem se na každé další čtení do a z práce domů. Příběh je to poutavý a má spád. Přesně tak je to ono. Rád si přečtu další knížky.

20.10.2021 4 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Moje prvni kniha kterou jsem zacal cist. Byl jsem zvedavy jaka je kniha oproti filmu a mohu jenom doporucit. Nekdy jsem se zacetl tak ze jsem ani nevnimal okolni svet a jelikoz ctu v metru a autobuse cestou do a z prace tak je to velmi nebezpecne na prejeti stanice. Postava Lva Demidova me velmi zaujala a pri cteni jsem si ho vzdy predstavoval jako filmoveho herce diky nemuz v me pameti zustala tvar. Vrele doporucuju.

10.06.2016 4 z 5

Agent 6 Agent 6 Tom Rob Smith

Knizka se mi libila i kdyz uz nekolikrat zmineno neni takova jako Dite 44. S chuti jsem si knizku precetl a soucitil se Lvem, ktery ztratil svoji manzelku. Vse je zajimave psane. Muzu prohlasit ze Lev Demidov s Raisou me donutili (v dobrem slova smyslu) zacit cist. Sice prispevek pisu hodne se zpozdenim, ale vsechnu tri knihy ve me zanechaly stopu natolik vyraznou ze se cteni stalo pro me necim novym a hlavne odpocinkovym. Doporucuji urcite precist i tento dil a rozloucit se tak s jeho hrdiny at uz je nebo neni tato knihy slabsi oproti ostatnim. Davam at jiz autorovi a nebo hrdinum plny pocet a dekuji.

10.02.2017 4 z 5

Utajovaný projev Utajovaný projev Tom Rob Smith

Druhy dil byl podle meho nazoru trosku horsi ale i tak jsem si ho rad precetl. Co mi tak nejak nezapadalo do kontextu byla madarska cast pribehu ale treba jsem to nespravne pochopil. Jinak knihu doporucuji protoze pokracovani pribehu Raisy a Lva Demidovych a jejich adoptovanych dcer je zajimave a rad jsem s nimi prozil dalsi cast jejich knizniho zivota.

21.08.2016 4 z 5