abigail5918 abigail5918 komentáře u knih

Popravčí Popravčí Chris Carter

Moje prvni kniha od Cartera a plne uspokojila me zvracene ja :D. Kazdeho nas zajimaji pripady obzvlaste ohavnych a zvracenych vrazd, unosu, ritualu atd. Jsme holt zvedavi, co k tomu asi vraha vedlo, proc zvolil zrovna takovou a makovou zbran, jak se asi citi? Takhle kniha je krasne zvracena, ale pritom ne nechutna. Deji se zde osklive veci, ale nejsou osklive popisovane. Nejste znechuceni, ale spis vystraseni. Konec jsem uprime cekala lepsi. A stvalo me vysvetlovani uplne jasnych a ocividnych veci, ale chapu ze se tim autor chtel pojistit, ze i mene chapavi ctenari pochopi. Za me 87%

15.01.2017 4 z 5

Peníze v moderní kultuře a jiné eseje Peníze v moderní kultuře a jiné eseje Georg Simmel

Skvele. Pise zajimave o zajimavych myslenkach a zadoven je vse naprosto srozumitelne. Nikoliv zasifrovane, jak byva casto u filosofu zvykem:)

27.12.2016 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Pribeh se mi libi moc, ale autorka opravdu spatne pise, nemuzu si pomoct, nelibi se mi to. Mozna to je prekladem... tezko rict. Ale pribeh se mi libi velmi. Mam tento typ postapo, kde se musi nejak zorganizovat spolecnost, rada.

01.12.2016

0.4 – Soumrak civilizace 0.4 – Soumrak civilizace Mike Lancaster

Prekvapive opravdu pekne pocteni. Ackoliv zde neni zadna velka akce ci rychly spad udalosti, cetla se hezky. Myslenka taky uspokojiva. 3,5 :)

01.12.2016 3 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Opravdu ošklivě napsané a vůbec ne strašidelné. Šíleně mě to zklamalo. Hned na začátku děsivá vloupačka do zavřených dveří v přízemí, kde je všude prach... ach jaká hrůza. A hl. hrdina, který se údajně již dlouho zajímá o psychologii a psychiatrii je šokován dřívějšími metodami v blázincích? To vím i já a nezajímám se o to... Grrr, no prostě opravdu se to nepovedlo.
Nedočetla jsem.

26.11.2016 odpad!