Abbie Abbie komentáře u knih

Vraždy bez svědomí Vraždy bez svědomí Luke Delaney

Hodně povedená kniha. Přečtena ani ne za týden. Opravdu mě to vtáhlo do děje a určitě si ji někdy přečtu znovu. Doporučuji :)

12.03.2016 5 z 5

Rituál Rituál Matt Baglio

Pro mě naprosto jedinečná kniha. Dobře se četla a člověk se dozví opravdu hodně zajímavých věcí o exorcismu a o víře jako takové. Kniha určitě nezklamala a mohu ji jedině doporučit.

01.10.2016 5 z 5

Vražedný virus Vražedný virus Beat Glogger

Má nejoblíbenější kniha. Dobře se čte, je tam napětí a překvapivý konec. Podle mého názoru tam ani nejsou místa, kterými by se člověk musel nějak prokousat. Dlouho jsem hledala knihu s lékařskou tématikou, která by byla tak poutavá. Je to skvělé čtení a na tuto knihu nedám dopustit :)

31.10.2015 5 z 5

Krvavý orel Krvavý orel Craig Russell

Kniha se mi moc líbila, ale přidávám se k názoru, že zkratek tajných služeb v Německu a Ukrajině bylo na mě příliš. Stala se mi ta nepříjemná věc, že jsem omylem nejdříve přečetla 4. díl - Fantoma karnevalu, takže jsem na konci knihy tušila co se stane. Od teď si budu nejdříve zjišťovat, jestli kniha nepatří do nějaké série. :D Každopádně i po této zkušenosti mohu knihu doporučit. Je čtivá a i když je to docela bichle, přečetla jsem ji rychle. Konec je ohromující :)

14.08.2016 4 z 5