Rituál

Novinář Matt Baglio se setkal s americkým katolickým knězem, který nedávno absolvoval vatikánský kurz pro exorcisty. Kniha boří nejeden novodobý mýtus přejatý z hollywoodské kinematografie, zároveň ale ukazuje, že i v moderní době dál probíhá boj dobra se zlem a že je nebezpečné tyto hrozby podceňovat.

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31442/ritual-Z9T-31442.jpg 3.813

The Rite: The Making of a Modern Exorcist

Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Volvox Globator

Janek
06.09.2017

O exorcismu si stále myslím své (má skepse ke smysluplnosti toho, o čem kniha pojednává, je zkrátka příliš veliká), ale je pravda, že jsem narazila i na mnoho zajímavých podnětů. Snad jsem tedy byla zbavena alespoň některých předsudků.
Kniha není dobře zkorigována, četla se mi těžko.

Abbie
01.10.2016

Pro mě naprosto jedinečná kniha. Dobře se četla a člověk se dozví opravdu hodně zajímavých věcí o exorcismu a o víře jako takové. Kniha určitě nezklamala a mohu ji jedině doporučit.

dominik123
26.04.2015

Táto kniha od pre mňa dosial neznámeho autora, vám ponúkne nahliadnuť do života exorcistov. Kniha ako taká je zaujímavá, dozvedel som sa o exorcisme veľa nových vecí, len som bol trochu sklamaný zo záveru, čakal som ho o dosť napínavejší. Samozrejme kniha je o dosť lepšia ako film. Prekvapuje ma len že tu ešte nie je nijaký komentár. Ja knihe dávam 75 percent a určite vám ju odporúčam.

exorcismus zfilmováno

Matt Baglio