25252525U252 25252525U252 komentáře u knih

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Asi som od tej knihy čakala veľa .... Po prečítaní som nemala taký pocit ,že by som si tú knihu prečítala ešte raz alebo že by som si kúpila daľšiu knihu od tohto autora. Určite nie zlá kniha , ale mám obľúbenejšie detektívky :)

20.03.2013 4 z 5

Zaříkávání Fridy K. Zaříkávání Fridy K. Kate Braverman

Ani neviem ako túto knihu okomentovať....štýl je naozaj zaujímavý,bolo ťažké rozpoznať či sa píše o minulosti alebo zase o prítomnosti. Začalo sa písať o jednom okamihu zo života a ten bol zrazu prerušený a začalo sa písať o úplne niečom inom.
Ale na druhú stranu si ani neviem iný štýl predstaviť u takej osoby ako bola Frida Kahlo.

28.05.2013 3 z 5

Katedrála vzpomínek Katedrála vzpomínek Jack Dann

Mne sa táto kniha páčila, zaujímavé čítanie.

21.05.2013 4 z 5

Travič z Ptahova chrámu Travič z Ptahova chrámu Paul Doherty

Prvých 100 strán som sa musela premáhať, aby som to dočítala...no potom to išlo veľmi rýchlo. V poslednej kapitole bolo všetko zhrnuté. Ako,prečo,kto....Neviem či si prečítam daľšiu knihu od tohto autora.

03.05.2013 3 z 5

Marie Antoinetta &  hrabě Axel Fersen - Příběh tajené lásky Marie Antoinetta & hrabě Axel Fersen - Příběh tajené lásky Evelyn Farr

Skôr ako o láske s Alexom sa dozvedáme o politike a intrigách. Ale to neuberá na zaujímavosti knihy!!. Ja som sa len strácala v množstve osôb, ktoré sa nachádzali v živote Marie Antoinetty.

20.04.2013 4 z 5

Jedna panna navíc Jedna panna navíc Lindsey Davis

Táto kniha bola prvá, ktorú som prečítala od tejto autorky. A zamilovala som sa do prípadov Marcusa Didiusa Falca :)) Všetkým odporúčam toto čítanie.

28.03.2013 5 z 5