22Veronika22 22Veronika22 komentáře u knih

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Poprve sem se rozhodla napsat komentar, precetla jsem spoustu knizek a nektere ne jen jednou....Archeruv hlas jsem cetla jako posledni uprimne se mi do toho nechtelo...nejsem fanda ,,sladaren"...ted sem tu knizku docetla ...Ale boze...to jak popsala postavu tohohle kluka...hned se mi zacal libit...pro me 5 hvezdicek....tu knizku sem precetla za dnesni vecer a nebyla se schopna jit ani najist....na konci mi ukapla i slza a to se mi stalo u knizky poprve ..takze za me urcite ano nebudete litovat :)

13.01.2017

Temný stín Temný stín Sylvain Reynard

Jeste jsem tuhle trilogii necetla a tak nejak nevim jestli to mam udelat, cetla sem trilogii o Gabrieolovi...prvni dil byl super,druhy horsi a ten 3 uz byl vazne katastrofa a nejak si neumim predstavit ze z erotickeho romanu se stane Fantasy ?

25.05.2017

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Ahoj holky, mam mensi prosbu, kdo jste cetl tuhle knizku a libila se Vam tak moc jako me (precetla jsem ji behem jedne noci) muzete poradit nejake dalsi s podobnou tematikou? Ctive napinave ? Diky moc :)

18.01.2017

Divergence Divergence Veronica Roth

Prvni dil by jeste sel,dava to aspon nejak smysl ale ty dalsi dily uz mi prijdou preplacane a dej je proste divny...zakonceni serie se mi taky nelibilo...moc se mi nelibi ani styl psani.Videla jsem film a jen diky tomu jaky herec hraje 4 jsem to dokoukala...jinak za me teda nic moc.

25.03.2017