1trza 1trza komentáře u knih

Přání Přání Nicholas Sparks

Od knihy jsem nic nečekala a v knihovně jsem pro ní sáhla jen jako pro oddechovku po práci a nad kterou nemusím přemýšlet.
To jsem se přepočítala.
Ano po prvních pár stránkách vám dojde jak to asi skončí a kdo je doopravdy nový pomocník v galerii, ale to knize nic neubírá.
Kniha mě nutila nad ní přemýšlet celou dobu a těšila jsem se na další stránky.
Životní příběh Maggie je pro mě velmi smutný i když si určitě zažila i skvělá dobrodružství na svých cestách a celou dobu jsem doufala, že skončí trochu jinak a dávala jí naději i když bylo od začátku jasné, že konec je už daný...
Rozbrečel mě konec i když na konci zažila co sama nečekala a ani já.
Dlouho jsem nečetla knihu, která vzbudila tolik emocí a určitě ai od autora ještě něco půjčím.

20.05.2023 5 z 5

Pekařova dcera Pekařova dcera Sarah McCoy

Dlouho jsem nepřidávala přečtené knihy, ale tahle za to stojí. První stránky jsem zkoušela číst několikrát cestou do práce a nemohla se začíst. Dnes jsem si odpoledne knihu otevřela a teď, krátce před půlnocí, jsem dočetla.
Nepamatuji si, která kniha naposledy zanechala tolik dojmů a která by mě ke konci rozbrečela. Mohu jen doporučit.
Překonání prvních stránek za to opravdu stálo.

15.06.2020 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Druhá kniha od autorky a opět poutavá, smutná a přitom tak hezká.

08.01.2020 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Jedna z nejlepších knih za poslední dobu... Nemohla jsem se od ní odtrhnout a teď přišla na řadu další a to Hana.

04.01.2020 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Knížka mě naprosto uchvátila. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a přečetla jsemjí skoro na jedno nadechnutí.
Mohu jen doporučit☺️

04.03.2018 5 z 5

Tentokrát to bude jinak Tentokrát to bude jinak Alexandra Potter

Je to má první kniha od této autorky a bohužel musím říct,že i když jsem hledala knížku u které nemusím přemýšlet a bude pouze pro relax,tak i přez skvělá doporučení od přátel jsem zklamaná. Kniha opravdu není na přemýšlení,ale s každou přečtenou stránkou jsem měla pocit,že mi odumírají mozkové buňky.
Bohužel nemohu doporučit a myslím,že od autorky byla mou první a zároveň poslední.

04.03.2018 1 z 5

Rady naší babičky Rady naší babičky Irmela Arnsperger

Skvělá kniha, která určitě nadchne všechny milovníky bylinek.
Po dlouhé době je to knížka s touto tématikou,kterou po vrácení do knihovny musím zakoupit☺️

04.03.2018 5 z 5