Zvířátka

Zvířátka https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217534/bmid_zviratka-SX3-217534.JPG 5 38 13

Jirinamac
30.09.2022 5 z 5

Pan Lada to uměl, pár čar a vždycky každé dítě pozná, co to je za zvířátko. Jeho obrázky milují děti už několik generací.

Kontryhelka
01.02.2022 5 z 5

Co na klasiku od pana Lady říci více? Milovaná a krásně ilustrovaná kniha úžasných obrázků, které musí milovat každé dítě. Ladovy kresby jsou překrásné, zapamatovatelné a provázejí nás od dětství. Díky jeho kresbám si spoustu knih pamatujeme, protože nikdo jiný (kromě paní Zmatlíkové) neumí zaujmout, tak jako tento vynikající pan malíř a pohádkář.

BarboraZ
02.01.2021 5 z 5

Naše dcera tu knížku miluje, musíme ji ohlížet každý den :-). Doporučuji ji jako dárek pro každé miminko.

harena
21.09.2020 5 z 5

První knížka, kterou jsem s dětmi četla. Krásné ilustrace od Josefa Lady se dětem moc líbí, poznávaly, kde je jaké zvíře a jaké zvuky vydávají. Zjistila jsem, že ji mají ještě ve vydavatelství Dobrovský, tak ji musím koupit pro vnoučka.

Briv
16.08.2019 5 z 5

* První knížka, kterou jsme pořídili našemu synkovi. Lada je klasika a obrázky se nám všem líbí. Pojmenujeme zvířátko, občas mu o něm vyprávíme a taky předvádíme zvuky, které dělá. Je moc krásné pozorovat malého, jak je z toho unešený. Se zaujetím a otevřenou pusou kouká a zapomene na všechno kolem.
Jak už zmiňuje Runkyna - obrázky obtažené černou jsou pro "čtecí" začátky perfektní.

Radka1911
02.07.2019 5 z 5

První knížka, kterou jsem koupila své vnučce k prvním narozeninám. A když jsem jí vybírala, byla to v knihkupectví jediná knížka kde zvířátka vypadala tak jak skutečně vypadají, a ona je podle obrázků poznala i ve skutečnosti.

Petja
27.07.2018 5 z 5

Ladovy obrázky zvířátek, jednoduché, díky černé lince výrazné, ideální pro nejmenší miminka a batolata.

MinaHawke
16.07.2018 5 z 5

Krásná kniha pro nejmenší s moc hezkými obrázky domácích zvířátek.

ladyfromskye
14.05.2018 5 z 5

Krásné ilustrace a vůbec nevadí, že tam není žádný text :)

Runkyna
02.01.2018 5 z 5

"Čteme" 3 měsíční dceři. Vždycky pojmenujeme zvířátko a pak vyluzujeme příslušné zvuky. Má u toho oči jako tenisáky a moc ji to baví. Někde na netu psali, že takto malé děti potřebují mít obrázky ohraničené černýma liniema .. přesně jako ty od Lady .. a řekla bych, že je to pravda. Doporučuju pro prťata.

ovpana
18.07.2015 5 z 5

Kouzelná knížka pro úplně nejmenší čtenáře

kika 13
08.02.2013 3 z 5

Krásná knížečka pro malé čtenáře.

Sisi74
10.03.2012 5 z 5

Jedna z mých prvních dětských knížek - a kouzelných...