39 poschodí

39 poschodí https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420892/bmid_39-poschodi-gn0-420892.jpg 4 57 12

Megaúspešná séria Megadom na strome od známeho Andyho Griffithsa pobaví malých i veľkých. To by neboli Andy s Terrym, aby nepristavili ďalšie poschodia domu v strome. Takže už ich je 39. Prečo? No, samozrejme, pre zábavu. Pridali kadečo – diskotéku, kolotoč, čokoládový vodopád... Ak si však chcú všetky nové atrakcie užiť, na prácu im akosi nezostáva čas a pán Frňák sa zas dožaduje novej knihy. A tak im príde vhod Terryho najnovší vynález – stroj, ktorý sám napíše a nakreslí knihu podľa toho, ako ho naprogramujete. No čo ak sa umelá inteligencia vymkne svojmu tvorcovi spod kontroly? Netušíte? Tak si to prečítajte!... celý text

Literatura světová Povídky Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

The 39-Storey Treehouse , 2013

dájavídek
15.10.2023 5 z 5

Kniha o chlapcích, kteří se dostali i na odvrácenou stranu Měsíce. Takový velký dům, v tom bych se ani já nevyznal.

Aknel26
06.09.2023 5 z 5

Mně jakožto dospělé čtenářce a matce malého čtenáře přišel třetí díl zatím nejlepší, nejchytřejší a nejkomplexnější. Měl jednu dějovou linku, po které kráčel celou dobu - na 39. patře Terry sestavil automat, který na základě daných kritérií napíše knihu za Terryho a Andyho. Jenže stroj píše podle svého, všechno zamotá a klukům nezbyde nic jiného než najít zavrženého odvynálezce profesora Stupida, s nímž chtějí dát vše do pořádku a stroj "odvynalézt".

mirka0586
24.05.2022 5 z 5

Úžasná pro děti...

Pitíčko114
26.04.2019 5 z 5

Vtipná a Ztřeštěná s super příbehem:)Nejlepší
byl profesor Stupído; )

18.12.2018 5 z 5

Podle me super knizka

Vojtechkal
06.11.2018 2 z 5

Kniha se mi líbila. Myslím si že tato kniha je pro menší děti. U knihy se ale pobavíte.
Kniha mě ale překvapila tím že tam bylo málo textu a hodně obrázků. Potěšila mě tím že jsem se pobavil.

Verča16
10.10.2018 1 z 5

Ty ale série mě nikdy moc nebrala ale stejně jsem si ji musela přečíst 3 mi přijde lepší než 2dil ( 1 díl jsem nečetla) i když nemám knihu moc v lásce stejně jsem si ji pujcila. Jinak musím říct že pro menší čtenáře je to super protože je tam fakt hodně obrázku. Nebylo to nejhorší...ale ne nejlepší...

Eliška12
20.08.2018 3 z 5

Konečně vyšel další díl Ztřeštěného domu na stromě a já jsem si při čtení této knihy příjemně oddechla . Je to kniha , která je pro mladší i starší . Kniha má spoustu obrázků a proto se rychle čte . Trochu mi vadí hodně vymyšlené příběhy a to tato kniha byla . Moc se mi ale líbí , že se líbí dospělým i malým .

4xbabča
26.05.2018 5 z 5

Opět povedené a veselé čtení, které pobaví děti i dospělé.

Knižní střípky
19.05.2018 5 z 5

Opět skvělé! I tento díl jsem opět četla na doporučení mé devítileté dcerky, které se moc líbila a přečetla ji na jeden zátah. Je to vskutku povedené dílko, které díky mnoha ilustracím určitě osloví i ne moc vyspělé čtenáře. Kniha je správně praštěná. Nápad s bydlením na stromě se spoustou vymožeností musí děti nadchnout. I já dospělák se těším na další díly.

zupri
12.05.2018 4 z 5

Stále skvělá zábava, nicméně oproti předešlým knihám o maličko slabší.

Andy Griffiths
australská, 1961