78 pater

Pokračování úspěšné knižní série pro děti. Andy a Terry přidali dalších 13 pater. Přidali průjezdnou myčku aut (kterou můžete projet i se staženými okýnky), nevisuté lano, obří nevysezené vejce, čmárárnu, Andyland (zemi plnou Andyho klonů), Terryánské lázně (praštěné město plné Terryho klonů), letní kino s mega-giga plátnem a vysoce zabezpečený sklad brambůrků, který chrání 1000 natažených pastiček na myši, 100 laserových paprsků, desetitunové závaží a jedna hodně vzteklá kachna....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422566/big_ztresteny-dum-na-strome-78-pater-JRk-422566.jpg 4.415

Ztřeštěný dům na stromě / Megadom na strome 6.

Literatura světová, Pro děti a mládež

Vydáno: , Petrkov

The 78-Storey Treehouse, 2016

Kniha 78 pater

Pitíčko114

Moc hezká kniha četl jsem už i další, ale stejně je to jedna z mích nejoblíbenějších knih =)

Pertulka
14.10.2020

Skvela kniha! Moc jsem se bavila! Pribeh byl o filmu.

zupri
01.06.2020

Jednoduše skvělé, tento díl se moc povedl.

agatha2
02.11.2019

Opět skvělé! Je to vskutku povedené dílko, které díky mnoha ilustracím určitě osloví i ne moc vyspělé čtenáře. Kniha je správně praštěná. Nápad s bydlením na stromě se spoustou vymožeností musí nadchnout každé dítě. Tentokrát se cesty nerozlučných kamarádů Andyho a Terryho na chvíli rozejdou, protože se rozkmotří při natáčení filmu. I já dospělák se pokaždé těším na další díly.