Ztracené deníky Adriana Molea 1999–2001

Ztracené deníky Adriana Molea 1999–2001

Ztracené Adrianovy deníky z let 1999–2001 se našly! Adrian se v nich se střídavými úspěchy snaží vypořádat s rolí osamělého otce, řeší problémy s bydlením a zápasí s dalším neuspokojivým milostným vztahem, o celé řadě dalších důležitých problémů, jako jsou třeba vši nebo ovocné bonbóny, ani nemluvě. Kromě toho jen bezmocně sleduje strmě stoupající politickou kariéru obdivované Pandory Braithwaiteové i milostné a manželské propletence svých a jejích nekonvenčních rodičů. A jako by to ještě nestačilo, sám kalendář mu nabízí další důvod k obavám – blíží se rok 2000 a to zákonitě nemůže dobře dopadnout… ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/37070/ztracene-deniky-adriana-molea-37070.jpg 4.340

Deníky Adriana Molea (7.)

The Lost Diaries of Adrian Mole

Literatura světová, Humor
Vydáno:, Mladá fronta

bookcase
21.04.2015

Trochu nastavovaná kaše, ale je to přeci Adrian, ne? Pořád zmatený, pořád v rozpolcení, pořád humorný.

Patapuf
14.09.2014

Nenaplní to očekávání jako předchozí knížky, ale i přesto by byla škoda si tuto knihu nepřečíst. I v této knize najdete pasáže u kterých se od srdce zasmějete :)

gersie
14.09.2014

Taky jsem toho názoru , že už to není takové jako dřív , ale i přesto se u toho člověk pobaví. Chápu autorku , že to psaní musí být čím dál náročnější , aby udržela svoji laťku a nestávalo se to nudným , nebo obehraným.......má můj obdiv.....

Alca007
28.10.2013

jako vždy Adrian nezklamal.
je, ale pravda, že jsou i lepší díly.

Kate.S
07.09.2013

Tak tento díl se mi dlouho vyhýbal a byla jsem velmi šťastná, když se mi konečně dostal do rukou. Opět mě Adrianovy tajné zápisky ničím nezklamaly. Sice už to není úplně ono, když to srovnám úplně s těmi prvními díly, ale i přes to se mi to líbilo. A splnilo to účel - pobavilo mě to. Adrian překypující anglickým humorem a jeho trable. No prostě pěkné počtení, u kterého se dá skvěle odreagovat a zasmát se. Podle mě by si knihy zasloužily filmové zpracování a já budu doufat, že se tak jednou stane:)

Kapis
23.07.2013

Myslel jsem nějakou dobu, že šestý díl se zbraněmi hromadného ničení je dílem posledním, ale jak jsem zjistil, sága pokračuje. Je to pořád hodně zábavné, člověk má chuť Adriana co chvíli vyliskat, ale bohužel jsem se moc nechytal v těch politicích přelomu tisíciletí a situacích z toho vzniklých. Taky se mi zdá, že autorka malinko zahořkává, popisuje tu moderní multikulturní společnost čím dál jízlivěji. Adrian by si zasluhoval zfilmování a já už se těším na zatím poslední, 8.díl.

bovinka
02.01.2011

Tak Adrian dočten. Zasmála jsem se, ale přiznám, už to nebylo takové jak kdysi.