Ztracená náušnička

Ztracená náušnička https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481045/bmid_ztracena-nausnicka-r8z-481045.jpg 4 26 6

Přečtěte si neuvěřitelné putování jedné náušničky ve tvaru pomněnky! Ztratili jste někdy náušnici? Malá Natálka ano! A s náušničkou se děly věci! Nejdřív ji ukradla straka, potom se zachytila na klobouku cizí paní, proletěla se na šifonové šále, kterou odnesl vítr, a také byla svědkem žádosti o ruku. Příběh o neuvěřitelné cestě ztracené náušničky a o tom, že všechno, co se děje, má svůj důvod.... celý text

SimulinaT
21.09.2023 4 z 5

Krásná kniha pro děti co se učí číst. Velké písmena s krásnými obrázky. Jednoduchý příběh.

Bonda
21.08.2023 3 z 5

Je to postavené na sentimentálním dojetí z potenciální svatby. Nevím, jestli tohle téma šestileté holčičky prožívají. Já ne, a tak pro mě kniha neměla kouzlo.

Atlantis
20.04.2022 5 z 5

Tohle bylo pořádné překvapení! Malinká knížečka, od které jsem naprosto nic nečekal. Příběh je složen z malých na sebe navazujících epizodek a řeší i překvapivě dospělácké téma zásnub a jejich odmítnutí. Takhle si představuji dětskou knihu, tohle chci svojí dceři číst.

KotatkoNellinka
29.11.2020 5 z 5

Natalka ztratila nausnicku. Na zemi jí našla straka a odnesla do hnízda ptacatum. Nakonec se ale dostala zpátky k Natalce. Pěkný příběh.

Lindq
23.01.2019

Moc pěkné čtení. Doporučuji. V jednoduchosti je krása.

MartinaF
14.11.2016 4 z 5

Tak toto byla velmi milá a příjemná rychlovka. Jednoduchý příběh, ale krásný a vykouzlil mi na tváři úsměv. :-)