Archerův hlas

Archerův hlas https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/266292/mid_archeruv-hlas-266292.jpg 4 803 207

Pelion Lake série

Znamení lásky série

4. díl

Když Bree Prescottová dorazí do ospalého městečka Pelion ve státě Maine, doufá, že zde konečně nalezne mír, po kterém tolik touží. Zde se setká s Archerem Halem, mužem, který skrývá temná tajemství. Mužem, kterého ostatní nevidí. Archerův hlas je příběh o ženě mučené vzpomínkami na jednu strašnou noc, a muži, jehož láska je klíčem k její svobodě. Je to příběh o mlčenlivém muži, který žije s trýznivou ránou, jež je důsledkem dávné děsivé události, a ženě, která mu pomáhá najít jeho hlas. Je to příběh o utrpení, o osudu a především o mocné síle lásky.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Archer's Voice , 2014

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

"Láska znamená naučit se mluvit jazykem toho druhého"

Čím dál víc miluju Miu ️ co knížka,to úžasný příběh plný lásky,štěstí,ale i bolesti
Archerův hlas nebyla výjimka..ze začátku jsem se trošku bála co z toho vznikne,ale každou stránku jsem hltala jak nic až jsem se dostala k poslední stránce,což mě celkem naštvalo...nechtěla jsem aby to skončilo...takhle nějak si představuji skutečnou lásku...i přes Archerův problém k němu byla Bree laskavá, milá, chápavá a oddaná..nejedna slza ukápla až jsem si říkala jaktože ty moje slzné kanálky ještě můžou něco produkovat ‍️ Archerův hlas byl hodně smutný a zároveň krásný příběh..z toho konce jsem měla srdce až v krku...nesnáším takové šokující scény

Tirisa
10.08.2021 4 z 5

V tomhle případě musím říct, že kniha byla o trošičku slabší než předchozí díly, ale pořád skvělá. Jen mi přišlo, že ke konci Bree vlastně nedělala nic jiného, než že plakala, což už mi trošku začalo lézt krkem. Každopádně se těším na poslední díl, i když si teď dám chvilku pauzu, abych to nepřehnala :-)

princesse
13.07.2021 5 z 5

Tak jak píše Toledo, vypadá to na novou oblíbenou autorku. A tak se vrhám na další díl. Nejde nezmínit podobnost s Bezpečným přístavem od N. Sparkse, ze začátku jsem myslela, že je to "krádež" a budu číst stejný příběh. Pak se pochopitelně začal lišit a i když mě podobnost provázela celou knížkou, nevadilo to. Skvělé počtení a hodně emotivní. Doporučuji a jdu na další díl.

Toledo
02.07.2021 5 z 5

Tak to vypadá, že mám novou oblíbenou autorku :)
Druhá kniha, kterou jsem z této série četla a páni, to byla opět taková krása. Neotřelé téma, krásně napsané a jak ty muže vykresluje ve svých knihách ? Nejde je nemilovat.
S radostí jdu do dalšího dílu.

Pája699
29.06.2021 5 z 5

(SPOILER) Tehle příběh mě pohladil po duši. Archerův příběh byl plný smutku, tajemství minulosti z dětství, o naději...Tolik let žil v ústraní a vyhýbal se lidem. A pak mu do života vstoupila Bree a změnila mu život od základu. Konec byl sice jedna velká pohádka, ale to vůbec nevadí .-) Těsně před koncem jsem se taky nechala nachytat. Naštěstí to papadlo, ta jak mělo :-)

petulik330
07.06.2021 3 z 5

Přečtené za jeden den. Autorka popisuje jak snadné je někoho odsoudit jen na základě toho že je jiný. Stává se to často, ale hlavní hrdinka se nedala odradit a vytrvalá za což se jí dostalo lásky.
Proč by měl být člověk, který nemůže mluvit duševně zaostalý nebo blázen? Člověk vy si měl nejprve ověřit tvrzení než mu uvěří, což autorka v této knize dokázala.
Můžu doporučit.

Marco547
05.06.2021

Za mě krásné, přečteno za jeden den. Romantický a silný příběh, tak jak to mám ráda

Kristy.Seb
05.06.2021 5 z 5

Za mě jednoznačně nejlepší díl. Skvělý příběh. Skvělá zápletka. Ač si oba prožili něco dost drsného, bylo to prostě skvělý!

Petronella.k
14.04.2021 5 z 5

Archerův hlas je pro mě srdeční záležitost. Četla jsem několikrát a určitě ještě mnohokrát budu. Archer, srdečný muž s velkou bolestí v srdci a Bree, která utekla z rodného města kvůli tragédii. Když se tito dva dají dohromady, vytvoří obrovskou lásku. Tekly mi slzy, když Archer popisoval jal bolestivé je pro něj milovat a jaký má strach, a to nejsem žádná citlivka, ale vážně mi to rvali srdce a co si budem povídat, konec jsem ořvala neskutečně a při strachu o Archera jsem knihu zaklapla a bála se číst dál. Nicméně, autorka píše, dle mě zatím, naprosto skvěle a postupně se dopracuji ke všem knihám.

Calwen89
01.04.2021 3 z 5

Tak já mám z toho rozporuplné pocity... Na autorku jsem narazila díky jejímu Sběrateli přání a až na hlavní hrdinku jsem byla celkem spokojená, takže mě napadlo si přečíst i něco dalšího a teď přemýšlím jestli to je poslední kniha co jsem od autorky četla. Obecně vzato má autorka velice zajímavé až osudové příběhy, výborné charakteristiky mužských postav, emoční a silné konce, ALE její ženské hrdinky jsou naprostá katastrofa, stejně jako popisy milostných scén a hrozně mi vadí její sklony k překombinování příběhu. Mohlo to být fakt krásný, bylo tam tolik možností k rozvinutí a obohacení děje (třeba aspoň pár znaků nás mohla naučit). Ale autorka to prostě nevyužila a je to škoda.

petulkapeta
28.03.2021 5 z 5

Jsem tu pro tebe. Jsem tady jenom díky tobě. Jsem tady, protože jsi mě
viděla, nejen svýma očima, ale i svým srdcem. Jsem tu, protože jsi chtěla vědět,
co mám na srdci, a protože jsi měla pravdu… Každý potřebuje přátele.
Tohle byl pro mě další úžasny přiběh plny lasky dvou osob,ktere to v životě neměli jednoduche...

KláraH.
22.03.2021 5 z 5

Krásný něžný příběh, konečně bez lascivních názvosloví pohlavních orgánů. Za mě druhá nejlepší kniha tohoto žánru vůbec. Hezká romantika s trochou erotiky a napětí, které neurazí. A výrazně, opravdu výrazně lepší a mnohem uvěřitelnější než Graysonův slib. Mně se to líbilo moc, na tyto dny je to hezká psychohygiena.
Ano, souhlasím, že je málo pravděpodobné, že by Archer tak rychle dospěl v takový charakter, ale na druhou stranu, proč ne? Komu z nás se někdy nestalo něco nepravděpodobného? Proč by to neunesla jedna kniha bez ambice na Pulitzera?

barb_B
17.03.2021 1 z 5

Upřímně? Ne. Obsah jako by to psal student střední školy jako slohovou práci na téma vyprávění. (Přišla jsem domů, pak jsem se osprchovala, pak jsem se oblékla, pak jsem sedla na kolo, pak jsem jela k Archerovi, atd, atd, atd,) tohle mě neskutečně rušilo. Dále mi neseděl ani Archer a jejich lásce jsem prostě nevěřila. Nebo spíš byla poddána tak, že to nemělo ten správný náboj. A hlavní hrdinka mi přišla jak stalkerka, která po práci neměla nic lepšího, než rušit souseda. Žadná chemie, žádný vzrušení, nic. Neoslovilo mě to.

Anna195
04.03.2021 5 z 5

Autorka to jednoducho vie a ja jej knihy zbožňujem. Archerův Hlas je príbeh plný rôznych emócií. Od začiatku až do konca som všetko prežívala spolu s hlavnými hrdinami. Príbeh je pre mňa jedinečný a určite sa k nemu ešte niekedy vrátim.

Hlavné postavy ma hneď zaujali a autorka ani jedného nešetrila, obaja nesú so sebou niečo zo svojej minulosti. V kniha sa nachádza pohľad Archera aj Bree, čiže vám každý z nich ukáže svoj pohľad.

Archer bol pre mňa zaujímavá postava a úplne ma očaril. Autorka nám dávkuje jeho minulosť po častiach, ale práve to mi imponovalo, že čitateľa necháva tak trochu v napätí. Všetko čo prežil vyvolalo vo mne mnohé emócie, no najmä hnev na určitú osobu. To, ako ľahostajne sa správalo okolie k nemu, bolo pre mňa dosť smutné. No napriek tomu všetkému, čo prežil sa snažil žiť ďalej, tak ako najlepšie vedel.

Keď stretne Bree veľa vecí sa v jeho živote zmení. A práve ona mu bude dodávať odvahu a bude ho brať taký aký je. Bree to tiež nemala ľahké a musí sa vyrovnať s určitou udalosťou vo svojom živote. Jeden pre druhého sú oporou. Ich zbližovanie bolo postupné, ale v tomto príbehu som to uvítala. Veľmi sa mi páčilo budovanie dôvery medzi nimi, pretože tu je dôvera veľmi dôležitá. Citové otváranie Archera bolo niečo tak krásne... Tým si ma úplne získal. A jeho skutky a činy voči Bree hovorili za všetko. V knihe sa tiež nachádzajú zvraty, no najmä ku koncu som bola v šoku. No dúfala som, že všetko dopadne tak, ako má. Epilóg bol pre mňa taká čerešnička na torte.

Príbeh určite odporúčam a teším sa, keď sa pustím do ďalšej knihy od autorky. Autorku určite radím medzi moje TOP spisovateľky.

Aja39
03.03.2021 5 z 5

Na knížku jsem se moc těšila a jsem moc ráda že mě nesklamala. Dojemný příběh moc krásně napsané i slza ukápla a závěr no dost jsem se obávala jak to vše dopadne. Určitě doporučuji přečíst.

Radka1727
10.02.2021 4 z 5

Hezký romantický příběh s nervy drásajícím koncem (... no to snad nééé, po tom všem ???? - málem jsem na to skočila). Místy dost nereálné, po tom co Archer prožil, by asi těžko dospěl do muže takového "formátu".
Konec je vyloženě pohádka, ve stylu amerického snu, kdy není nic nemožné.....

ivetapl
15.01.2021 5 z 5

Archera mi bylo hrozně líto. Tím, čím si prošel,by si neměl projít nikdo. Zvlášť ne malé dítě, které za nic nemůže...O tom jak se na něj potom lidé dívali ani nemluvím... Bree je skvělá. Jsem ráda, že si stála za tím, že ho neopustí. Sama to v životě neměla lehké. Našli v sobě určité porozumění ♥️ Ke konci jsem se zase nechala nachytat a věřila, že to neskončí dobře ????...Je to opravdu úžasný příběh a rozhodně ho doporučuji!! ????

adela_02
14.01.2021 5 z 5

Myslím, že se jedná o nejspíš knihu co Mia napsala. Děj byl prostě super, soucítila jsem s Archerem. Hned jsem milovala postavy a hltala jsem každé slovo. Určitě doporučuji!!

e.hawe
11.01.2021 5 z 5

Až skoro pohádkový příběh mezi dvěma ne úplně běžnými hlavními hrdiny. Super čtení.

Janka90
10.01.2021 5 z 5

Tak to bylo něco. Laťka je hodně vysoko. Už dlouho jsem tak rychle a dychtivě nepřečetla žádnou knížku. Oba hrdinové mi sedli a bavila jsem se. Trošku mi chybělo vic myšlenek Archera zvlášť když byl němý. Jednu hvězdičku ubiram za moc rychlý konec i když se ukázalo že mě přece jen ještě něco umí překvapit