Archerův hlas

Archerův hlas https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248939/bmid_znameni-lasky-archeruv-hlas-FF1-248939.jpg 4 803 207

Pelion Lake série

Znamení lásky série

4. díl

Když Bree Prescottová dorazí do ospalého městečka Pelion ve státě Maine, doufá, že zde konečně nalezne mír, po kterém tolik touží. Zde se setká s Archerem Halem, mužem, který skrývá temná tajemství. Mužem, kterého ostatní nevidí. Archerův hlas je příběh o ženě mučené vzpomínkami na jednu strašnou noc, a muži, jehož láska je klíčem k její svobodě. Je to příběh o mlčenlivém muži, který žije s trýznivou ránou, jež je důsledkem dávné děsivé události, a ženě, která mu pomáhá najít jeho hlas. Je to příběh o utrpení, o osudu a především o mocné síle lásky.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Baronet

Archer's Voice , 2014

ElInWonderland
30.12.2022 5 z 5

Aaaaaaach, jak to jen říct. Pravděpodobně ten nejromantičtější příběh jaký jsem zatím četla. Do Archera se prostě musíte zamilovat a kvůli němu jsem brečela ve 2 v noci. První polovina knihy se mi líbila víc než ta druhá, konec má působit velice emotivně, ale já brečela nad úplně jinou částí. A ještě poznámka k obálce, PROČ PROČ PROČ na ni dali takový hrozný klišoidní obrázek! Obzvlášť u této knihy bych ocenila tu zahraniční verzi. Jelikož jsem ji četla na čtečce tak mě to zas až tak netrápilo, ale mám v plánu si koupit fyzickou verzi a už teď vím že si koupím tu anglickou a ráda si ji přečtu znovu.

Spoiler
Ehm jsem hrozný člověk, když jsem si na konci přála ať zůstane mrtvý?

narisa
29.12.2022 5 z 5

Nádherná kniha. Musela jsem si ji přečíst znovu, protože za to stojí a také proto, že vyšel druhý díl o Travisovi a já jsem si samozřejmě chtěla připomenout, jak to bylo s Archerem a Bree. Naposledy jsem ji četla v roce 2015, ale nic jsem nezapomněla, kniha ve mně tenkrát ještě dlouho rezonovala.
A opět jsem byla nadšená. Opravdu krásný příběh. Dojemný a velice romantický.
Všem moc doporučuji.

mich_krat
16.12.2022 5 z 5

Po dočtení opravdu lituji, že jsem knihu odkládala tak dlouho. Popis neprozradil ani při nejmenším, co vše v sobě kniha skrývá. Příběh postupně zbořil všechna má očekávání a místo romantické oddechovky jsem si užila emotivní horskou dráhu. Vztah Bree a Archera se hezky rozvíjel, bylo poznat, kdy mizí zdi, které kolem sebe po všem, čím si prošli, vystavěli. Nad dosavadním životem Archera mi bylo místy až do breku, bohužel jsem v chováni obyvatel města vůči němu spatřila realitu dnešního světa. Nakonec jsem, i po menším šoku na konci knihy, brečela dojetím pro jeho šťastný konec, který si tak zasloužil.

Thalin
24.11.2022 4 z 5

Po knížce jsem sáhla v naději na oddychovku, která nezněla jako další tupá erotická brakovka. A jsem vcelku spokojená. Postavy byly sympatické, děj nebyl natahovaný a měl vše, co od něj čtenář čeká. Nejvíc se mi líbilo postupné sbližování Bree a Archera.
Co mi ale trošku vadilo byla ta brutální předvídatelnost a přeslazenost.
Cokoliv se řeklo nebo stalo, už jsem přesně věděla, co bude následovat. Ať už situace, kdy vzal Tyler Archera na "výlet" nebo když se řeklo to o té kauci. Ale i celkově v ději. Zkrátka jsem přesně věděla, co se bude dít a jak to skončí. Trošku škoda, nějaký nečekaný zvrat by tu přeslazenost mohl vyrovnat. Jasně, tyhle knížky člověk nečte s očekáváním velikého plot twistu, ale přeci jen to mohlo být celé méně očekávatelné.

moma08
14.09.2022 5 z 5

Dnes jsem jí přečetla podruhé za dobu co jí mám doma a pořád ten příběh o Bree a Archerovi zbožnuji.
Jsem zvědavá na pokračování, kde nám svůj příběh poví Travis.

LucySmile
13.09.2022 5 z 5

Krásná, ale zároveň hodně smutná kniha. Archer i Bree mi byli okamžitě sympatičtí a do děje jsem se okamžitě vžila. Je až nemožné projít si tím, čím si prošel Archer a přitom být tak silný a mít tak dobré srdce. Nejvíce se mi líbilo, jak pomalu a postupně se poznávali a získávali důvěru v toho druhého. Na konci jsem měla trochu malý infarkt, ale jinak moc příjemné čtení.

Ivka14
05.09.2022 4 z 5

Je to příběh a dvou zlomených duší, které si prošly peklem, ale nakonec se našly.

Byl to sladký příběh v roztomilém městečku. Trochu moc dokonalé a klišé.

lotofhs
27.07.2022 5 z 5

Po delším nátlaku ze zahraniční scény, jsem si tuhle knížku, také vybrala a přečetla. Naprosto chápu tu chválu a ohlas. Za mě je to jedna z nejlepších romantických knih, co jsem za rok 2022 přečetla.

Příběh je neuvěřitelně silný. Jak Bree, tak Archer jsou oba silné osoby, které mě celý příběh fascinovali a inspirovali. Dokázat se dostat přes tolik traumat a bolesti, to stojí hodně sil. Zasáhlo mě to, jak moc se hlavní hrdinové, dokážou milovat, odpustit si, dovolit si navzájem být zranitelný a nakonec se ke konci znovu setkat a být spolu silnější než, kdy dřív. Řekla bych, že se dá přečíst během jednoho dne, protože autorka píše velice čtivě a stránky mizí pod rukami, jako kdyby nic. Nemůžu se dočkat, až si přečtu další knihy od Mii Sheridan. Asi Archera jen tak, tak nic nepřekoná, ale za pokus to stojí, haha.

Citáty z téhle knihy jsou úžasné, kniha je napsána krásně, romanticky, je plná emocí, citů, smutku, bolesti, ale také nalezení odvahy, naděje, lásky... bylo to úžasné. Dlouho mi bude ležet v hlavě a jen tak na ní nezapomenu.

lenka7679
10.07.2022 5 z 5

Tato série má vzestupnou tendenci. Příběhy jsou čím dál lepší a propracovanější. Krásná a něžná knížka, která pohladí na duši a zároveň v ní nechybí ani náboj a vzrušeí. Má všechno, co taková kniha má mít. Vřele doporučuji, nudit se určitě nebude nikdo.

Silvisek
06.07.2022 5 z 5

Musim rict, ze naprosto uzasna knizka. Obcas me pekne vytacela (protoze moc dobre vim, jak lidi umi byt zly). Moc krasne napsany. Nechtela jsem jen tak prestat cist a vzdy jsem se tesila na pokracovani ve cteni

Karin94
22.06.2022 5 z 5

„Bolí mě to, protože se tě bojím milovat. Bojím se, že odejdeš a já budu zase sám. Jenže tentokrát to bude stokrát horší, protože už budu vědět, co mi chybí...”

Toto bol tak nádherný príbeh, že som sa doňho zamilovala od prvého momentu. Plný
emócií, bolesti, smútku a nekonečnej lásky. Myslím si, že poniektorí si aj poplačú.

Obaja hlavní hrdinovia majú veľmi tragické spomienky a v tomto príbehu uvidíme, ako si ich budú navzájom liečiť.
Tá ich láska… Bože, taká jedinečná, nádherná a skutočná, že ja sa doteraz nad tým príbehom úplne rozplývam. Táto kniha ma tak zasiahla, že na ňu len tak nezabudnem.

Bree bola úplne dokonalá, no ešte dokonalejší bol Archer. Už len to ako sa na ňu pozeral a každá maličkosť, ktorú pre ňu urobil, bolo niečo prenádherné. No bolo mi ho aj strašne ľúto, čím všetkým si musel prejsť, a veľakrát sa mi chcelo plakať. Ľuďom, ktorí sa k nemu chovali zle, som priala, aby im to karma všetko vrátila.
Bree mala taktiež strašne smutnú minulosť a jej kapitoly som doslova prežívala a zároveň trpela spolu s ňou. Neskôr ma trochu rozčuľovala tým, ako neustále a bezdôvodne plakala. ‍️

No ale čo som bola prekvapená úplne najviac, tak bol autorkin štýl písania. Keďže som doteraz od nej nič nečítala, tak ma dosť milo prekvapila. Opäť kniha, kde okrem toho, že bola neskutočne pútavá, bola aj vynikajúco a ľahko písaná. Vôbec som sa nenudila, stále sa tam niečo dialo. Dokonca aj zápletky boli dobre prepracované. No a samozrejme musím pochváliť krásne myšlienky, ktoré v knihe boli.

Neskôr mi ale trochu prekážalo priveľa sexu. Myslím si, že na to, akú myšlienku kniha mala, tak tam tej erotiky bolo až príliš a nehodilo sa mi to tam (aj keď som dôvod vedela).

Koniec bol veľmi pekný. Autorka dokáže s čitateľom riadne vybabrať a vy do poslednej strany neviete, ako to celé skončí.

Tento príbeh určite nikoho nenechá chladným a ja knihu vrelo odporúčam všetkým romantickým dušiam.

Maggie686
02.06.2022 5 z 5

Velice čtivý příběh. Dojemný a bolestivý děj, který prostě musíte přečíst do konce.

pat4157
22.05.2022 5 z 5

Páni kluci... Bylo to skvělé. 384 stran zhltnuto za jeden den.

Barbara182
14.04.2022 3 z 5

Zajímavá zápletka i hlavní postavy, ale přiznám se, že abych to brala vážně a jako srdceryvný příběh, k tomu mi tam prostě něco chybělo, všechno to chtělo ještě o milimetr dotáhnout a vyladit a bylo by to super. Nicméně jako nenáročná oddychovka to šlo :-)

senoritar
15.03.2022 5 z 5

Opravdu nádherný příběh, který mě dostal na všech frontách. Dojemně a citlivě popsaný vztah hlavních hrdinů, zajímavé vedlejší postavy a taky oceňuji milostné scény bez sprostých a lascivních výrazů. Četla jsem už několikrát a určitě ještě mockrát budu.

Maky1505
15.03.2022 5 z 5

Krásná dojemmá knížka, o lásce, bolesti o lidech...

0197
22.01.2022 5 z 5

Jedna z nejlepších a nejkrásnějších romantických knih, co jsem měla zatím možnost přečíst. Vůbec nechci slyšet něco v tom smyslu, že sice pěkný příběh, ale nereálný :-). Příběh mě totálně uchvátil. Autorčin styl psaní je dokonalý. Živě jsem si dokázala ta místa představit. Úplně jsem před očima viděla tu "chatičku", kterou si Bree pronajala, měla jsem obrázek Archerova domu, bistro, kde Bree pracovala.

Co se hlavních hrdinů týká, autorka teda obou dost naložila. To co prožil Archer, by nemělo prožít žádné dítě. Hnus. Bylo to smutné, srdcervoucí. Nejednou jsem si pobrečela. I přesto se ale snažil žít, jak nejlépe dovedl. Byl pracovitý, šikovný, upřímný, učenlivý a v některých oblastech dost nesmělý a nezkušený (co se týká žen). Roztomilé bylo, jak se přehnaně staral o zuby :-).
Pochopila jsem, proč pak udělal, to co udělal. Bylo vidno, jak mu to prospělo. Nechci spoilerovat, každopádně byl odvážný.

Bree postihla tragédie. Odjela do poklidného městečka, aby našla klid a vzpamatovala se. No našla tu lásku, místního němého samotáře. Byla dobrosrdečná, laskavá, hodná. To její postupné sbližování s Archerem, bylo tak krásné. Celá ta romantická linka je prostě bezkonkurenční. Těším se, až si to přečtu zas. Erotické chvilky mezi nimi autorka popsala skvěle, bylo to dost explicitní, ale vkusné.

Strašně mě štvali lidi z města, jak se k Archerovi chovali. Měli ho za blázna, mentálního zaostalce. Nikdo si ho nevšímal, nesnažil se sním sblížit. Žil v tom velkém domě, odkázaný jen sám na sebe.
Na konci jsem měla menší infarkt. Naštěstí pak dobrý. U epilogu jsem měla úsměv na tváři a pocit, že takto je svět v pořádku.

Raislin
03.11.2021 4 z 5

Příběh plný bolesti a citu, ale celkem nereálný. Hezky napsaný. Oddechovka na podzimní večery. Hlavní hrdinové mi ale něčím neseděli a takové to "wau" se u mě nekonalo.

JaSl
22.10.2021 5 z 5

Nejlepší díl ze série. Celkově moc dobrá kniha. Zaujala mě od začátku. Krásná zápletka a příběh. Četla se sama...jedna z těch od které se nemůžete odtrhnout. Vřele doporučuji.

magdalene7
05.10.2021 5 z 5

Velmi krásná a milá knížka, Breein a Archerův vztah je tak čistý a láskyplný, že mě z nich sem tam bolelo u srdíčka. Oba dva si prošli peklem a my jsme mohli sledovat jejich cestu k vyléčení sebe samých. Doporučuji všem kdo rádi čtou o spřízněných duších.