Archerův hlas

Když Bree Prescottová dorazí do ospalého městečka Pelion ve státě Maine, doufá, že zde konečně nalezne mír, po kterém tolik touží. Zde se setká s Archerem Halem, mužem, který skrývá temná tajemství. Mužem, kterého ostatní nevidí. Archerův hlas je příběh o ženě mučené vzpomínkami na jednu strašnou noc, a muži, jehož láska je klíčem k její svobodě. Je to příběh o mlčenlivém muži, který žije s trýznivou ránou, jež je důsledkem dávné děsivé události, a ženě, která mu pomáhá najít jeho hlas. Je to příběh o utrpení, o osudu a především o mocné síle lásky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/248939/znameni-lasky-archeruv-hlas-FF1-248939.jpg 4.4314

Znamení lásky (1.)

Archer´s Voice (2014)

Vydáno:, Baronet

suzanne1997
dnes

Kdyby mluvil, nebylo by to ono. Alespoň tak mi to připadalo. Kdyby je v tomto příběhu pouhým kdyby a možná je jenom možná. Tady je všechno tak reálné, tak přitažlivé a magnetické. Otáčíte stránku za stránkou a hltáte slova. Přičichnete k vůni knihy i příběhu a on vás najednou chytne a nepustí. Téma vábí čtenáře už samo o sobě, romantika přidá trošku koření a chvilka čtení rozpálí člověku mozkové závity. To se mi na ní líbí, nenechá na vás nit suchou a osušit se můžete až po poslední stránce.

2vivi

Odpočinkové čtivo k vodě.. Docela i napínavé a rozhodně romantika "až na půdu"

Mišule_11

Kniha se zajímavým vývojem děje, která mě nenechala chvíli klidnou..! :) Najdete tu spoustu lásky, romantiku, ale také pochopení a nenávist. Archer to neměl určitě jednoduché, ale snažil se, což se mi na něm líbilo. A i když nemohl mluvit, byl kouzelným chlapem, který se nakonec nevzdal, aby získal, to co chtěl, i když mu trvalo než na to sám došel..! :)

jitka7

Archera jsem si hned oblíbila. Knížka je velmi zajímavá, nepředvídatelná. Děj mě pohltil. Už jsem četla pár podobných knih, né s tímto dějem a přímo s tímto tématem. Ale i tak mi kniha přišla originální, dobře zpracovaný. Skvělý nápad. Použití znakové řeči... tak to smekám, každému se to nemusí zamlouvat. Přeci má hlavní hrdina vadu na kráse, pro některé. Mě přišel ještě víc reálnější. Skvělé.

Etule

Krásná kniha. :)

Tenebien

Knížka se mi líbila. Ovšem měla jsem pár výhrad k chování hlavní hrdinky. Stalking much? :) (čteno v originále)

rosalindaaa

Moc hezka knizka psana z jeho i jejiho pohledu. Nejvíce mě dostal ten konec , ale zajimalo by me zda na na tuto knizku nejak navazuji dalsi dily??

Kukicka

Chtěla jsem dát hvězdičku jenom 1, ale ten konec to trochu zachránil. Mám ráda knížky, kde chlap je chlap a ne někdo, koho musíte na každém kroku vodit za ruku.

Maruš.D

Miluju, miluju, miluju!! Nádherná kniha, nádherné postavy, nádherné prostředí, nádherně napsaný. Nemám snad nic, co bych knize vytkla.

nani_nka

Často sa v YA knihách stretávam s tým,že jeden z hlavných hrdinov má za sebou ťažkú minulosť (znásilnenie, týranie, násilné úmrtie niekoho z rodiny), ktorá na ňho vplýva aj v súčasnosti. A mne tak nejak už takéto typy kníh lezú na nervy. Neviem, či je to tým, že už som z nich "prejedená" alebo ma proste len nebavia. Takže ma neočarila ani táto knižka, kde proti svojej minulosti nebojuje len jedna, ale obe hlavné postavy. Jedno sa však knihe nedá uprieť a to to, že sa ľahko číta.

TerezaMondeková

MŮJ BOŽE!!
Krásnější knihu jsem, snad ještě nečetla. Tato kniha patří mezi mé oblíbené. Brousila jsem si, na ni zuby, už dlouho a konečně jsem se k tomu dostala. Stálo to zato. Příběh mě, přímo nadchnul svoji originalitou. Ta znaková řeč....brilantní nápad. Ještě nikdy jsem nečetla knihu, kde by bylo něco podobného a to knize ještě víc přidá na kouzlu. U knihy jsem se jednu chvíly smála, další jsem brečela, protože některé pasáže byli opravdu smutné. V knize je romantika, originalita, napětí, láska, nebezpečí, minulost, přátelství....Tato kniha je důkaz, že každý člověk má na světě svoje místo, a svojí spřízněnou duši díky, které najde smysl života. Je jedno jestli bude čekat den, měsíc, rok, dva roky...přijde když to nejmiň čekáme a kdy to nevidíme. Ale pak si toho začneme vážit, zjistíme, že bez toho nemůžeme žít ani den..., ale občas to musíme nechat jít, aby jsme našli sami sebe, ale nakonec skončíme spolu. To mi ukázala tahle kniha. Život je jedna velká záhada plná otázek na které možná nikdy nenajdeme odpověd sami, ale s osobou, která je vaše světlo ve tmě. A ten epilog je nádherný.
Obálka je nádherná! Hned mě přitahovala a ani nevím proč. A po přečtení této knihy jsem pochopila i název.
Hlavní hrdinka se mi hned líbila. Prožila si strašnou věc, ale postavila se, zvedla hlavu a pokračovala jako vítěz. Je mi líto čím si musela projít, ale to víc ukazuje nato, že i člověk po tom, co si prošel něčím zlím tak může najít svoje štěstí a to tehdy když to nečekaj. Pro mě je to opravdu hrdinka.
Hlavního hrdinu jsem si hned zamilovala. Hlavně to jméno. Opravdu mi jeho jméno přípomína hlas. Sám si prožil peklem a byl dlouhou dobu sám. Až kdy ji potkal našel svoje světlo ve tmě. Nemohl bez ní žít. Otevřel se jí. Daroval jí svoje srdce, duši i tělo. Tak to má v lásce být. Odevzdat se někomu úplně. Nic před ním neskrývt. Jsou nádherný pár. Úžasně se doplňovali.

Nejvíc mě dostalo tohle:
S tebou ke mně přišlo světlo.
Byl to ten nejkrásnější zvuk,
protože si v něm byl ty.
A teď sis to odnesl.
A žádný zvuk světa, žádný hlas
není tak silný, aby pronikl do
hlubin mého zlomeného srdce.
Vzhlížím ke hvězdám, nekonečným a věčným, a šeptám:
Vrať se mi.
Vtať se mi.
Vtať se mi.
To mě dostalo. Je to překrásný. Knihu si určitě ještě někdy přečtu. Doporučuju.

LenRan

Miluji tuto knížku! Nevím co k tomu víc dodat, prostě úžasná :)

janno69

Bylo to milé, sladké a čtivé :-) ach jo, takovýhle chlapi se už nerodí :-)

Luca94

Tahle knížka umí chytit za srdce. Začala jsem jí číst na základě ohlasů a tudíž od ní čekala jak bude skvělá. A přesně tak to bylo! Jsem naprosto uchvácená příběhem. Zamilovala jsem se ... Opět a opravdu. Dočetla jsem a odložila s ní i kus svého srdce. Vrátím se k tobě brzy Archere!

Evule114

Za mě můžu říct naprostá dokonalost. Příběh se četl sám, miluji, když je to z pohledu obou postav, i když té druhé je tam málo. A co je nejhlavnější? Naprosto romanticky odzbrojující, naivní a neskutečně dojemný příběh. Tohle jsem vůbec nečekala :-) zhltla jsem knížku za den, tak mě dostala..

hadenka

Kniha se mi moc libila, prijemne, oddychove cteni.

keiko33
13.11.2017

Velmi krasny, citlivy a netradicny pribeh.

jani.ruzicko
01.11.2017

Tento příběh si určitě najde v mé knihovně své místo =)

Ruxandra
31.10.2017

Ačkoli jsem knihu četla již před rokem, letos mě něco nutilo se k ní znovu vrátit a přečíst. Velmi romantické, velmi nepravděpodobné, ale tak neskutečně milé a příjemné čtení, že si jí klidně jednou za čas přečtu znovu :)

werdie
18.10.2017

Jedna z nejlepších knížek v tomto žánru.Krásný příběh, i když trošku nereálný, ale proto přece čteme takovéto knihy,že?:)

1casper
18.10.2017

Oddechovka, tak na dovolenou. Zařadila bych ji mezi harlequinky.

janik27
10.10.2017

Krásné, ale nereálné

Analady
29.09.2017

Měla jsem chuť na romantiku a tato kniha měla vysoké hodnocení, tak jsem se natěšeně pustila. Což o to, četla se dobře, hrdinové byli sympatičtí, ale na mě to působilo hrozně prostoduše a neuvěřitelně. Takže za mě zklamání.

ardeas
21.08.2017

Dobrá kniha, ľahko sa číta a príbeh je tiež zaujímavo postavený. Mám rada, keď sa striedajú pohľady postáv, no bola by som rada, keby bolo toho od Bree menej a niektoré veci, aby dookola neopakovala. Inak je to také jednohubka :)

Shinstria
02.08.2017

Oddechové, příjemné, poutavé čtení s neobvyklým námětem. Knížku jsem si užila. Byla jsem hrozně ráda, že tam v podstatě nebyl ten klasický otravný milostný trojúhelník. Díky tomu mi připadala knížka hned lepší. Příběh o tom jak se dva lidé mohou navzájem zachránit z psychického utrpení. Opravdu pěkné.

Tereza18
27.07.2017

Patrně to nejlepší, co jsem od autorky četla. S mírou dojemnosti to sice bylo na hraně, ale námět a Archer se přeci jen vymykají obvyklému scénaři tohoto žánru.

Makulka1992
09.07.2017

Krasna kniha,vzala mě za srdce. A na konci opět slzy. Za mě 5* určitě se k ní vrátím

JupiterFire
08.07.2017

Krásný příběh...nejhorší na tom je, že takovýmhle utrpením si někteří lidé skutečně procházejí...

jjitka
06.07.2017

Moc pěkná knížka :-) určitě doporučuji...

liletka_a
26.05.2017

Tato kniha Vás rozhodně dojme a vezme za srdce..:) Asi každá by chtěla toho svého nevinného Archera... takový chlapi jsou už na vymření..;)