Archerův hlas

Když Bree Prescottová dorazí do ospalého městečka Pelion ve státě Maine, doufá, že zde konečně nalezne mír, po kterém tolik touží. Zde se setká s Archerem Halem, mužem, který skrývá temná tajemství. Mužem, kterého ostatní nevidí. Archerův hlas je příběh o ženě mučené vzpomínkami na jednu strašnou noc, a muži, jehož láska je klíčem k její svobodě. Je to příběh o mlčenlivém muži, který žije s trýznivou ránou, jež je důsledkem dávné děsivé události, a ženě, která mu pomáhá najít jeho hlas. Je to příběh o utrpení, o osudu a především o mocné síle lásky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248939/znameni-lasky-archeruv-hlas-FF1-248939.jpg 4.4535

Znamení lásky 4.

Literatura světová, Romány, Erotika
Vydáno, Baronet

Archer's Voice, 2014

Kniha Archerův hlas

ivetapl

Archera mi bylo hrozně líto. Tím, čím si prošel,by si neměl projít nikdo. Zvlášť ne malé dítě, které za nic nemůže...O tom jak se na něj potom lidé dívali ani nemluvím... Bree je skvělá. Jsem ráda, že si stála za tím, že ho neopustí. Sama to v životě neměla lehké. Našli v sobě určité porozumění ♥️ Ke konci jsem se zase nechala nachytat a věřila, že to neskončí dobře ????...Je to opravdu úžasný příběh a rozhodně ho doporučuji!! ????

adela_02

Myslím, že se jedná o nejspíš knihu co Mia napsala. Děj byl prostě super, soucítila jsem s Archerem. Hned jsem milovala postavy a hltala jsem každé slovo. Určitě doporučuji!!

e.hawe

Až skoro pohádkový příběh mezi dvěma ne úplně běžnými hlavními hrdiny. Super čtení.

Janka90

Tak to bylo něco. Laťka je hodně vysoko. Už dlouho jsem tak rychle a dychtivě nepřečetla žádnou knížku. Oba hrdinové mi sedli a bavila jsem se. Trošku mi chybělo vic myšlenek Archera zvlášť když byl němý. Jednu hvězdičku ubiram za moc rychlý konec i když se ukázalo že mě přece jen ještě něco umí překvapit

astra3
31.12.2020

Pěkná romantika. Jen trochu neuvěřitelná. Jak Archer po 20 letech ke štěstí přišel.

kureceske
03.12.2020

Hezký jazyk, kniha velmi čtivá. Od autorky určitě ne má poslední. Je to odpočinkové čtení, bez rušivých vlivů. Dobře vykreslené postavy.

B.Garden
01.12.2020

Kniha se krásne četla, místy byla napínavá. Líbil se mi popis hlavních postav a jejich životů. Archer je velky sympaťák a v jednu chvili sem myslela že i slzička ukápne. Autorka ale konec zachránila. Velmi povedená kniha, vlastne cela serie.

JanuldaN
19.11.2020

"Ta nejhlasitější slova jsou ta, která prožíváme."
Po Graysonově slibu jsem se pustila do dalšího dílu série, a to do prvního. Opět se jedná o příjemnou, oddechovou romanci, která přináší svému čtenáři velkou dávku emocí. Autorka si evidentně libuje v trpitelských mužských postavách. Stejně jako Grayson měl i Archer těžké dětství, zažil tragédii, život se mu sesypal. Když knihu čtete, je vám až hlavních postav líto. Nevím, jestli tak autorka už zbytečně moc "netlačí na pilu". Příběh se totiž stává méně uvěřitelný. Lhala bych však, kdybych řekla, že jsem si Archera nezamilovala.
Příběh je vyprávěn ze dvou úhlů pohledů - Bree a Archera, přičemž většinu "odvykládá" Bree. Za sebe bych však byla radši, kdyby více promlouval Archer. Musím říct, že tentokrát jsem se na začátku nemohla začíst a posledních padesát stran jsem si říkala, zda některé scény nebyly zbytečné. Každopádně kniha se po rozvleklejším úvodu dobře četla a na odpočinek a odreagování od reality je skvělá!
Pozn. na slovo "opanoval" jsem se po této knize stala háklivá :-)