Archerův hlas

Když Bree Prescottová dorazí do ospalého městečka Pelion ve státě Maine, doufá, že zde konečně nalezne mír, po kterém tolik touží. Zde se setká s Archerem Halem, mužem, který skrývá temná tajemství. Mužem, kterého ostatní nevidí. Archerův hlas je příběh o ženě mučené vzpomínkami na jednu strašnou noc, a muži, jehož láska je klíčem k její svobodě. Je to příběh o mlčenlivém muži, který žije s trýznivou ránou, jež je důsledkem dávné děsivé události, a ženě, která mu pomáhá najít jeho hlas. Je to příběh o utrpení, o osudu a především o mocné síle lásky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248939/big_znameni-lasky-archeruv-hlas-FF1-248939.jpg 4.5642

Znamení lásky 4.

Literatura světová, Romány, Erotika

Vydáno: , Baronet

Archer's Voice, 2014

Kniha Archerův hlas

pat4157
včera

Páni kluci... Bylo to skvělé. 384 stran zhltnuto za jeden den.

Barbara182

Zajímavá zápletka i hlavní postavy, ale přiznám se, že abych to brala vážně a jako srdceryvný příběh, k tomu mi tam prostě něco chybělo, všechno to chtělo ještě o milimetr dotáhnout a vyladit a bylo by to super. Nicméně jako nenáročná oddychovka to šlo :-)

senoritar

Opravdu nádherný příběh, který mě dostal na všech frontách. Dojemně a citlivě popsaný vztah hlavních hrdinů, zajímavé vedlejší postavy a taky oceňuji milostné scény bez sprostých a lascivních výrazů. Četla jsem už několikrát a určitě ještě mockrát budu.

Maky1505

Krásná dojemmá knížka, o lásce, bolesti o lidech...

Jedna z nejlepších a nejkrásnějších romantických knih, co jsem měla zatím možnost přečíst. Vůbec nechci slyšet něco v tom smyslu, že sice pěkný příběh, ale nereálný :-). Příběh mě totálně uchvátil. Autorčin styl psaní je dokonalý. Živě jsem si dokázala ta místa představit. Úplně jsem před očima viděla tu "chatičku", kterou si Bree pronajala, měla jsem obrázek Archerova domu, bistro, kde Bree pracovala.

Co se hlavních hrdinů týká, autorka teda obou dost naložila. To co prožil Archer, by nemělo prožít žádné dítě. Hnus. Bylo to smutné, srdcervoucí. Nejednou jsem si pobrečela. I přesto se ale snažil žít, jak nejlépe dovedl. Byl pracovitý, šikovný, upřímný, učenlivý a v některých oblastech dost nesmělý a nezkušený (co se týká žen). Roztomilé bylo, jak se přehnaně staral o zuby :-).
Pochopila jsem, proč pak udělal, to co udělal. Bylo vidno, jak mu to prospělo. Nechci spoilerovat, každopádně byl odvážný.

Bree postihla tragédie. Odjela do poklidného městečka, aby našla klid a vzpamatovala se. No našla tu lásku, místního němého samotáře. Byla dobrosrdečná, laskavá, hodná. To její postupné sbližování s Archerem, bylo tak krásné. Celá ta romantická linka je prostě bezkonkurenční. Těším se, až si to přečtu zas. Erotické chvilky mezi nimi autorka popsala skvěle, bylo to dost explicitní, ale vkusné.

Strašně mě štvali lidi z města, jak se k Archerovi chovali. Měli ho za blázna, mentálního zaostalce. Nikdo si ho nevšímal, nesnažil se sním sblížit. Žil v tom velkém domě, odkázaný jen sám na sebe.
Na konci jsem měla menší infarkt. Naštěstí pak dobrý. U epilogu jsem měla úsměv na tváři a pocit, že takto je svět v pořádku.

Raislin
03.11.2021

Příběh plný bolesti a citu, ale celkem nereálný. Hezky napsaný. Oddechovka na podzimní večery. Hlavní hrdinové mi ale něčím neseděli a takové to "wau" se u mě nekonalo.

JaSl
22.10.2021

Nejlepší díl ze série. Celkově moc dobrá kniha. Zaujala mě od začátku. Krásná zápletka a příběh. Četla se sama...jedna z těch od které se nemůžete odtrhnout. Vřele doporučuji.

magdalene7
05.10.2021

Velmi krásná a milá knížka, Breein a Archerův vztah je tak čistý a láskyplný, že mě z nich sem tam bolelo u srdíčka. Oba dva si prošli peklem a my jsme mohli sledovat jejich cestu k vyléčení sebe samých. Doporučuji všem kdo rádi čtou o spřízněných duších.