Archerův hlas

Když Bree Prescottová dorazí do ospalého městečka Pelion ve státě Maine, doufá, že zde konečně nalezne mír, po kterém tolik touží. Zde se setká s Archerem Halem, mužem, který skrývá temná tajemství. Mužem, kterého ostatní nevidí. Archerův hlas je příběh o ženě mučené vzpomínkami na jednu strašnou noc, a muži, jehož láska je klíčem k její svobodě. Je to příběh o mlčenlivém muži, který žije s trýznivou ránou, jež je důsledkem dávné děsivé události, a ženě, která mu pomáhá najít jeho hlas. Je to příběh o utrpení, o osudu a především o mocné síle lásky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/248939/znameni-lasky-archeruv-hlas-FF1-248939.jpg 4.5280

Znamení lásky (1.)

Archer´s Voice (2014)

Vydáno:, Baronet

TerezaMondeková

MŮJ BOŽE!!
Krásnější knihu jsem, snad ještě nečetla. Tato kniha patří mezi mé oblíbené. Brousila jsem si, na ni zuby, už dlouho a konečně jsem se k tomu dostala. Stálo to zato. Příběh mě, přímo nadchnul svoji originalitou. Ta znaková řeč....brilantní nápad. Ještě nikdy jsem nečetla knihu, kde by bylo něco podobného a to knize ještě víc přidá na kouzlu. U knihy jsem se jednu chvíly smála, další jsem brečela, protože některé pasáže byli opravdu smutné. V knize je romantika, originalita, napětí, láska, nebezpečí, minulost, přátelství....Tato kniha je důkaz, že každý člověk má na světě svoje místo, a svojí spřízněnou duši díky, které najde smysl života. Je jedno jestli bude čekat den, měsíc, rok, dva roky...přijde když to nejmiň čekáme a kdy to nevidíme. Ale pak si toho začneme vážit, zjistíme, že bez toho nemůžeme žít ani den..., ale občas to musíme nechat jít, aby jsme našli sami sebe, ale nakonec skončíme spolu. To mi ukázala tahle kniha. Život je jedna velká záhada plná otázek na které možná nikdy nenajdeme odpověd sami, ale s osobou, která je vaše světlo ve tmě. A ten epilog je nádherný.
Obálka je nádherná! Hned mě přitahovala a ani nevím proč. A po přečtení této knihy jsem pochopila i název.
Hlavní hrdinka se mi hned líbila. Prožila si strašnou věc, ale postavila se, zvedla hlavu a pokračovala jako vítěz. Je mi líto čím si musela projít, ale to víc ukazuje nato, že i člověk po tom, co si prošel něčím zlím tak může najít svoje štěstí a to tehdy když to nečekaj. Pro mě je to opravdu hrdinka.
Hlavního hrdinu jsem si hned zamilovala. Hlavně to jméno. Opravdu mi jeho jméno přípomína hlas. Sám si prožil peklem a byl dlouhou dobu sám. Až kdy ji potkal našel svoje světlo ve tmě. Nemohl bez ní žít. Otevřel se jí. Daroval jí svoje srdce, duši i tělo. Tak to má v lásce být. Odevzdat se někomu úplně. Nic před ním neskrývt. Jsou nádherný pár. Úžasně se doplňovali.

Nejvíc mě dostalo tohle:
S tebou ke mně přišlo světlo.
Byl to ten nejkrásnější zvuk,
protože si v něm byl ty.
A teď sis to odnesl.
A žádný zvuk světa, žádný hlas
není tak silný, aby pronikl do
hlubin mého zlomeného srdce.
Vzhlížím ke hvězdám, nekonečným a věčným, a šeptám:
Vrať se mi.
Vtať se mi.
Vtať se mi.
To mě dostalo. Je to překrásný. Knihu si určitě ještě někdy přečtu. Doporučuju.

LenRan

Miluji tuto knížku! Nevím co k tomu víc dodat, prostě úžasná :)

janno69

Bylo to milé, sladké a čtivé :-) ach jo, takovýhle chlapi se už nerodí :-)

Luca94

Tahle knížka umí chytit za srdce. Začala jsem jí číst na základě ohlasů a tudíž od ní čekala jak bude skvělá. A přesně tak to bylo! Jsem naprosto uchvácená příběhem. Zamilovala jsem se ... Opět a opravdu. Dočetla jsem a odložila s ní i kus svého srdce. Vrátím se k tobě brzy Archere!

Evule114

Za mě můžu říct naprostá dokonalost. Příběh se četl sám, miluji, když je to z pohledu obou postav, i když té druhé je tam málo. A co je nejhlavnější? Naprosto romanticky odzbrojující, naivní a neskutečně dojemný příběh. Tohle jsem vůbec nečekala :-) zhltla jsem knížku za den, tak mě dostala..

hadenka

Kniha se mi moc libila, prijemne, oddychove cteni.

keiko33
13.11.2017

Velmi krasny, citlivy a netradicny pribeh.

jani.ruzicko
01.11.2017

Tento příběh si určitě najde v mé knihovně své místo =)

Ruxandra
31.10.2017

Ačkoli jsem knihu četla již před rokem, letos mě něco nutilo se k ní znovu vrátit a přečíst. Velmi romantické, velmi nepravděpodobné, ale tak neskutečně milé a příjemné čtení, že si jí klidně jednou za čas přečtu znovu :)

werdie
18.10.2017

Jedna z nejlepších knížek v tomto žánru.Krásný příběh, i když trošku nereálný, ale proto přece čteme takovéto knihy,že?:)

1casper
18.10.2017

Oddechovka, tak na dovolenou. Zařadila bych ji mezi harlequinky.

janik27
10.10.2017

Krásné, ale nereálné

Analady
29.09.2017

Měla jsem chuť na romantiku a tato kniha měla vysoké hodnocení, tak jsem se natěšeně pustila. Což o to, četla se dobře, hrdinové byli sympatičtí, ale na mě to působilo hrozně prostoduše a neuvěřitelně. Takže za mě zklamání.

ardeas
21.08.2017

Dobrá kniha, ľahko sa číta a príbeh je tiež zaujímavo postavený. Mám rada, keď sa striedajú pohľady postáv, no bola by som rada, keby bolo toho od Bree menej a niektoré veci, aby dookola neopakovala. Inak je to také jednohubka :)

Shinstria
02.08.2017

Oddechové, příjemné, poutavé čtení s neobvyklým námětem. Knížku jsem si užila. Byla jsem hrozně ráda, že tam v podstatě nebyl ten klasický otravný milostný trojúhelník. Díky tomu mi připadala knížka hned lepší. Příběh o tom jak se dva lidé mohou navzájem zachránit z psychického utrpení. Opravdu pěkné.

Tereza18
27.07.2017

Patrně to nejlepší, co jsem od autorky četla. S mírou dojemnosti to sice bylo na hraně, ale námět a Archer se přeci jen vymykají obvyklému scénaři tohoto žánru.

Makulka1992
09.07.2017

Krasna kniha,vzala mě za srdce. A na konci opět slzy. Za mě 5* určitě se k ní vrátím

JupiterFire
08.07.2017

Krásný příběh...nejhorší na tom je, že takovýmhle utrpením si někteří lidé skutečně procházejí...

jjitka
06.07.2017

Moc pěkná knížka :-) určitě doporučuji...

liletka_a
26.05.2017

Tato kniha Vás rozhodně dojme a vezme za srdce..:) Asi každá by chtěla toho svého nevinného Archera... takový chlapi jsou už na vymření..;)

munka
18.04.2017

Krásna kniha. Doporučujem.

Aaloha
28.03.2017

Oddechové pohodové čtení, které vtáhne do děje a musíte jen, číst a číst každou volnou chvilku.

Pokus-omyl
27.03.2017

Opravdu moc pěkné počteníčko

Kešu1981
05.02.2017

Ten příběh mě vtáhnul a nepustil až do poslední stránky! Archera jsem si zamilovala :o)

Kiwicatko
23.01.2017

Bez obalu priznavam, ze se mi pri cteni spustily slzy jak hrachy. Archer byl milej, hodnej, nevinnej, roztomilej,nesmelej, neznej...zkratka uzasnej a ja mu lasku Bree tolik prala :-)

Kniha se da nejspis pokladat za jedno velky klise, ale ja si to uzivala plnymi dousky a rada se k tomuhle pribehu nekdy zas vratim ;-)

22Veronika22
13.01.2017

Poprve sem se rozhodla napsat komentar, precetla jsem spoustu knizek a nektere ne jen jednou....Archeruv hlas jsem cetla jako posledni uprimne se mi do toho nechtelo...nejsem fanda ,,sladaren"...ted sem tu knizku docetla ...Ale boze...to jak popsala postavu tohohle kluka...hned se mi zacal libit...pro me 5 hvezdicek....tu knizku sem precetla za dnesni vecer a nebyla se schopna jit ani najist....na konci mi ukapla i slza a to se mi stalo u knizky poprve ..takze za me urcite ano nebudete litovat :)

marketa3200
28.12.2016

Milá romance, lehce předvídatelná. Oddechové čtení na osamělé večery.

malazluta
08.12.2016

Tato knížka se okamžitě dostala mezi moje nejoblíbenější, skvěle napsaný příběh, už se těším, až si jej přečtu znovu.

Beni
11.11.2016

Kéž by se takový Archer pohyboval v blízkosti mého bydliště. :-D Úžasné, dojemné, přesně, co jsem v danou chvíli potřebovala ... :-) Určitě jsem nečetla naposledy. Kniha se vyzdvihla mezi mé oblíbené v knihovně.

maruschka
06.11.2016

Spíš 3,5 a to ještě striktně v rámci žánru. Klasická ukázka nevyužitého potenciálu. Autorka píše dost nevyváženě, občas je to jak slohovka žákyně sedmé třídy, občas jak klasická červená knihovna z předminulého století. Pak takové ty detaily jako Breeiny šortky a tílka (fakt jsem byla ráda, když se v Pelionu ochladilo a přestala to řešit), což bylo nic proti kupě totálních nelogičností, ale je mi jasné, že o tohle v romanťárnách nejde. Ovšem o co jde, je povinnost slušně zmáknout erotické scény. Tady to bylo utrpení (v první řadě pro autorku - úplně vidím, jak si počítá, kolik ještě vět by ta další erotická scéna měla mít, aby splnila normu), bohužel. Navíc mě nikdy nepřestane fascinovat ta divně prudérní otevřenost erotiky u amerických autorek. Jdou až k porno detailům, ale nakonec vrcholem všeho je, když hrdinové jednou vynechají misionáře a nahradí ho "odvazem" ze zadu :D.
Celkově pro mě opravdu škoda, protože Archer k sežrání, jak jinak, a raději bych si víc užívala jeho než to Breeino plkání.