Zmizela beze stopy

Zmizela beze stopy https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141084/mid_zmizela-beze-stopy-yQm-141084.jpg 4 53 14

Kincaid - Jamesová série

Dvojice detektivů Gemma Jamesová a Duncan Kincaid řeší ožehavý případ. Když tým záchranářů objeví v řece mrtvolu vysoce postavené policistky Rebeky Meredithové, Duncanu Kincaidovi se do vyšetřování příliš nechce. Má totiž za několik dní vystřídat svou ženu Gemmu na rodičovské dovolené s Charlottkou. Komplikovaný a politicky citlivý případ se však bez něj a Gemmy neobejde. Brzy se ukáže, že Rebečina smrt nebyla nešťastná náhoda a že mrtvá měla za života jak mnoho obdivovatelů, tak i nepřátel… zdroj: www.pitaval.cz... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Motto

No Mark Upon Her , 2010

jana9877
22.01.2023 4 z 5

Pěkně se četla. Sice občas zmatky se jmény, ale ic hrozného. Překvapivá až do konce, bez popisu brutalit. I jemné a milé postavy bokem. Včetně psích parťaků. Ráda přečtu další knihy od autora.

eiramka
28.12.2019 4 z 5

Jsem spokojena. Zachtělo se mi dobré anglické detektivky a přesně to jsem dostala. Detektivové jsou sympatičtí a jejich soukromí je dávkováno, aniž by to rušilo hlavní děj. Postavy jsou zajímavé, zápletka uvěřitelná, netečou tam potoky krve a máte komu fandit - to přesně to, co od dobré anglické detektivky očekávám.

helcab
27.07.2019 5 z 5

Další díl mě opět nezklamal a příběh byl dost zamotaný a rozuzlení nečekané. Za sebe mohu jen doporučit a již sahám po posledním dílu....

soukroma
24.12.2018 4 z 5

Zajímavá detektivka, z které dýchá hotová vášeň pro veslování. Jinak trochu dlouhá a místy zdlouhavá, se spoustou postav (včetně záchranářských psů) a velice akčním závěrem.

LutherKing
15.08.2017 3 z 5

O.k., dobré čtení,

hajrys
30.03.2017 4 z 5

Na detektivky moc nejsem, ale jako oddechovka fajn. Zaujalo mně prostředí, o kterém se psalo a během čtení jsem neustále měnila možného vraha :-)

sabca
09.08.2014 5 z 5

Po přečtení komentářů jsi si říkala co na té detektivce může být tak napínavého, když se tam pouze vyšetřuje vražda policistky Rebeky. Když jsem se začetla byla překvapená a musím dát všem za pravdu, že kniha byla opravdu napínavá až do konce. Přečtu si i další knihy této autorky a všem knihu vřele doporučuji.

hrabenka
13.01.2014 5 z 5

Skvělá detektivka,napínavá až dokonce.

CAM
25.09.2013 5 z 5

Detektivka se mi moc líbila, doporučuji.

kneslova
19.08.2013 4 z 5

Pro mě nejlepší kniha od této autorky co jsem zatím četla

bookcase
10.08.2013 5 z 5

Opět skvělá detektivka, nezklamala

Katuska001
04.08.2013 5 z 5

(SPOILER) Úžasná detektivka, kde je tentokrát napětí i v policejních řadách a dozvíme se i něco o veslování a dále i o pokračování vztahu Duncana a Gemmy a jejich šťastné rodinky.

Acionna
06.04.2013 5 z 5

Napínavá až do konce. Jedna z nejlepších od této autorky.

Selinute
10.12.2012 5 z 5

Úžasné počteníčko. Čekala jsem na tuto knihu celý rok. Vynikající. 5*

Kniha Zmizela beze stopy je v