Hodný dinosaurus

Hodný dinosaurus https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402734/bmid_hodny-dinosaurus-eKa-402734.jpg 4 10 2

Vydejte se s dinosaurem Arlem a jeho lidským kamarádem Špuntem na dobrodružnou cestu v tomto úžasném obrazovém průvodci k filmu Disney Pixar Hodný dinosaurus. Společně překonejte strach a naučte se, jak přežít v divočině a zanechat po stopu pro další generace. Vstupte do světa tyranosaurů, pterodaktylů a dalších roztodivných druhů zvířat a objevte všechny zázraky přírody.... celý text

adela2316
22.03.2023 5 z 5

Syn a dcera ted aktuálně dinosaury milují, takže vše dinosauří je baví. Tato kniha je sice braná hopem, ale i tak děti zaujala. Trochu mě zatrnulo, když jsem přečetla, že tatínek Arla zemřel. Čekala jsem, jestli to bude syn (skoro pětiletý) nějak rozebírat. A taky že ano. Zatím jsme se takto se smrtí v knize ještě nepotkali.

mataaskorice
20.08.2022 3 z 5

Jak už to u disneyovek bývá - děj knížky je hop hop, film je scucnutý do pár řádků a podle toho text vypadá. Dinosaury ale máme rády, mrně knížku ocení. Já dávám přednost jiným knihám pro děti, ale proč sem tam nějakou od Disneyho nezařadit.

zfilmováno dinosauři

Walt Disney