Židokracia

Židokracia https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462271/bmid_zidokracia-vVg-462271.jpg 2 63 14

Vplyv Židov sa v médiách a v školách bagatelizuje alebo úplne vylučuje. Akoby neexistoval, a kto si to myslí, je označený za antisemitu. Ale môžeme si dovoliť položiť nasledujúce otázky bez toho, aby sme desatinu, či pätinu aktívneho života nepresedeli vo väzení? Ovládajú židovské kruhy dianie vo svete? Majú prsty vo vysokej politike? Stáli za všetkými veľkými revolúciami, počnúc od tej vo Francúzsku (1789)? Stoja za Európskou úniou od jej vzniku? Aký vplyv majú na imigráciu do Európy z Afriky? Sú to hlavní propagátori imigrácie? Do akej miery zneužívajú holokaust? Je holokaust len nástroj propagandy k dosiahnutiu ich záujmov? Je vlastne všetko, čo sa o holokauste tvrdí pravda? Prečo je kritický výskum holokaustu postihovaný zákonom? Stáli židovské kruhy za vtiahnutím USA do 1. svetovej vojny? Stáli za vykorisťovaním Nemecka po Versailles? Bol Hitler Židmi vydieraný? Spolupracoval Hitler so Židmi? Na tieto a iné otázky nájdete odpovede v tejto knihe. Bez cenzúry a s použitím stoviek zdrojov. Výpovede dobových svedkov udalostí, archívne dokumenty a prepisy dohľadateľných rozhovorov. Sú Židia obete, alebo páchatelia?... celý text

Kniha se podle Databáze knih neslučuje s pravidly demokratické společnosti. Ačkoliv její existenci neschvalujeme, vyšla legálně, takže jsme se rozhodli ji zde ponechat.

józi.odkudkam
29.03.2024 5 z 5

A mě se líbí, že si Marián našel koníčka; vždy mi přišel takový ztracený v širém světě...a teď? Očka mu jen svítí štěstím, z lásky k pravdě Duch Svatý sestoupil naň za maštalí, kde ve vší počestnosti tenhle nádor počali; kluk je jak dub a má se k světu, intelektuál po Mariánovi a árijec po tátovi, to se ví. Jak jen tohle kriticky alternativní dobrodružství dopadne? Určitě dobře, vždyť nad Tatrou se blýská na lepší časy, Fico leští "Rad Andreja Hlinku"...teď už se jen spojit s banderovci (nebo komu v tom zakarpatském duelu vlastně drží palce...úkáčka sou náckové, ne?) a s hlavou aj pravicou hrdo hore vztyčenou poďme všetci; "Op - op - op - op - Oppan Gangnam style!"

Být v hodnocení bok po boku mezi číslice ovládajícími patrioty jako Adam144778, či Jochen1899 se neodmítá; 5 nekompromisních *****

LordByron
03.01.2024

Magát je hardcore nacista a dosť nechutná existencia s nie veľmi vysokou inteligenciou a obsesiou Židmi.
Po nete pozhraboval to aj hento ak chcete mať krátky výťah všetkých antisemitských stránok a pamfletov tak ho tu máte ale žiaden extra ďalší prínos v tom príliš neni. Už z názvu každý vidí ako,, objektivne "to dielko je. A ak čítame ďalej nájdeme napríklad ako popiera, že boli nacisti proti Slovanom(v tom smere je unho prianie otcom myšlienky)a podobne..
Kto pozeral kedysi jeho videa ma nanho nazor už dávno.
A áno on naozaj doslova tvrdí že vyvraždovanie židov vôbec nebolo. On nespekuluje ako napr Irving o tom či iba nebolo menej obetí alebo nakoľko to bolo plánované, ale vyslovne popiera ze takmer ktokolvek (okrem nejakých pár na choroby) vôbec umrel.

Jochen1899
09.03.2023 5 z 5

Naprosto jedinečné dílo, které zcela výstižně ukazuje ten dnešní, v dějinách zatím ten nejprohnilejší systém. Vřele doporučuji.

TypekCZ
08.03.2023 5 z 5

Doporučuji knížku přečíst. Každá kapitola je v něčem zajímavá a člověk by se divil kolik knih o tzv masových vraždách 6 milionů Židů bylo ve světě publikováno, ačkoliv už to samotné číslo je zavádějící, jak autor uvádí v knize. A jednoznačně oprávněně. Existuje spoustu znaleckých posudků, vědeckých výzkumů a studií, kde bylo odhaleno podvodnictví ve velkém stylu. Podvodníci, kteří šířili lži o svědectví plynových komor, jsou odhalování desítky let po válce. Knížka je velmi poučná.

Hobo
14.08.2022 5 z 5

Je velmi jednoduché prohlásit o něčem, že je sračka, aniž by to dotyčný četl. Ba, hraničí to s hloupostí.

JohnClayton
02.04.2022 4 z 5

Ja som sa nikdy o Židov veľmi nezaujímal, bral som históriu ako fakt. Rád by som odsúhlasil systém, ktorý odsudzuje fašizmus a ďalšie formy extrémizmu. Ale zaráža ma to, ako v poslednej dobe stúpa odpor voči akejkoľvek alternatíve. Neviem, do akej miery je táto kniha pravdivá, ale je fakt, že jej význam je podstatný. Mám rád provokatérov a páči sa mi, ako vedia vyvolať vlnu rozhorčenia medzi takzvanými intelektuálmi a vyznávačmi moderných hodnôt. Dúfam, že sloboda prejavu bude zachovaná aspoň na takej úrovni, ako je teraz.

Shindo
10.02.2022 odpad!

Neviem, čo na Databázi hľadá antisemitský odpad od rasistu, nácka a obdivovateľa Hitlera. Takáto vec by vôbec nemala dostávať priestor v médiách a "jelikož vyšla legálně" je len úbohý alibizmus. Ak ju admin neschvaľuje, prečo ju ponechal na Databázi? Tento odpad sa nielenže nezhoduje s pravidlami demokratickej spoločnosti, ale je aj protizákonný.

Navyše, je desivé, že niekto ešte v dnešnej dobe popiera holokaust. Veď tí s vytetovanými číslami si predsa pece a plynové komory vymysleli a Osvienčim alebo Treblinka boli ubytovne, že?

Autor je nebezpečný a za vydanie tejto veci by mal dostať mastnú pokutu a pár rokov odňatia slobody k tomu. V skorumpovanom Slovakistane ale súdy nefungujú ako majú a tak ešte dostane miesto na propagáciu svojich názorov.

Ronin Roujin
31.01.2022 odpad!

Antisemitská, která by tu neměla být a je ostuda admina, že dává prostor takovému odpadu.

Greenfingers
30.01.2022 odpad!

Jelikož můj původní komentář byl přesunut do diskuse, stručně se vyjádřím ještě jednou:
Je to paskvil vydávající se za seriózní historickou studii. Autor šíří zavádějící informace s cílem zdiskreditovat židovský národ a roli Židů v dějinách. Popíráním holocaustu ( což je ve většině evropských zemí trestní čin) a dalšími svými názory se otevřeně hlásí k zastáncům nacistické ideologie.

gladya
28.01.2022 odpad!

Myslela jsem, že lidstvo se poučilo. Řešit dnes, jestli je někdo Žid? Popírat holokaust? No, pamětníků už moc nežije. Proto nesmíme zapomínat.
A popírat holokaust je nepřijatelné. Nebo chceme, aby se něco takového opakovalo? A co když budete mít pro někoho nevhodný původ třeba vy, autore?

Sisile
28.01.2022

Sr--ka

micuskaa
28.01.2022 odpad!

Fuj, to je fašistický hnus.

Witt
28.01.2022 odpad!

Co je tohle za antisemitský blábol? "Prečo je kritický výskum holokaustu postihovaný zákonom?" Že by proto, že není ani "kritický", ani výzkum, ale spadá do kategorie "osvětimská lež"? Ditto ostatní sugestivní otázky. To nám nestačily Protokoly sionských mudrců, to se ta nenávist k Židům musí přenášet přes generace?
Zajeďte si do Treblinky, Majdanku, Chelmna, Sobiboru a STYĎTE se, Mariáne.

JojoEfekt
21.02.2021 odpad!

Fašistický konšpiračný grc od bývalého mestského policajta, žiadneho historika či politológa.