Žena v okně

Žena v okně https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352613/bmid_zena-v-okne-onI-352613.jpg 4 1587 1587

Anna Foxová žije sama, uzavřená ve vlastním světě. Ze svého domu nevychází, dny tráví popíjením vína, sledováním starých filmů… a špehováním sousedů. Jednoho dne se do domu přes ulici přestěhují Russellovi, na pohled normální rodina. Jenže pak Anna zahlédne něco, co neměla. Její už tak nejistý svět se začne rozpadat a na povrch vypluje šokující tajemství. Co je pravda? Co představa? A kdo je v nebezpečí? Jedno je jisté: nikdo a nic není takové, jak se zdá.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Motto

The Woman in the Window , 2017

Duli
22.10.2017 5 z 5

Přečteno téměř naráz, nechtělo se mi knihu opouštět. Potřebovala jsem vědět co bude dál. Za mě čtivé, emotivní, určitě stojí za přečtení.

simika
22.10.2017 3 z 5

Hlavní hrdinka nebyla z nejsympatičtějších, i když toho za sebou měla dost. Děj celkem plynul, i když agorafobických popisů mohlo být méně. Hlavního padoucha jsem odhalila tak v polovině knihy, protože se jediný choval "nelogicky situaci". Na psycholožku nebyla hlavní hrdinka z nejbystřejších, ale celkově byla kniha celkem čtivá.
A pokud jsem správně pochopila, že se jedná o prvotinu, je to slibný začátek.

piquillio
16.10.2017 5 z 5

Podmanivé, bohaté na emoce, příjemně vypjaté scény, mé oblíbené téma nedůvěry a tápání v neznámu. Rozuzlení není nijak chabé. Příjemná lahůdka.

Jana77
12.10.2017 5 z 5

Skvěle napsaná, od prvního řádku chytne a rozhodně nepustí! Hltala jsem stránku za stránkou, nutně jsem potřebovala vědět konec a ten mě tedy rozhodně překvapil. Doporučuji!!