Žena na lesní cestě

Žena na lesní cestě https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419183/bmid_zena-na-lesni-ceste-7ri-419183.jpg 4 217 73

Poblíž zřídka používané lesní silnice se po silných deštích objeví tělo mladé ženy. Inspektorka Mel Carterová potřebuje určit totožnost oběti, aby mohla začít pátrat po pachateli vraždy spáchané před několika lety. Jenže všechny stopy už dávno vychladly a starousedlíci nejsou příliš ochotní zasvětit Mel do místních tajemství a klepů. Po stejné lesní cestě pravidelně běhá Julie Westová, jejíž charismatický manžel Matt přednáší na zdejší univerzitě. Běhá, aby si vyčistila hlavu a unikla stínům, které na jejich vztah vrhá dávná tragédie Mattovy první ženy i jeho sklon flirtovat se studentkami. Jednoho dne ale v lese dojde k události, která s ní hluboce otřese a přinutí ji pochybovat o všem, čemu až dosud věřila: o manželství, o sobě… a především o vlastních vzpomínkách.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Mladá fronta

The Girl in Kellers Way , 2017

martina.tim
30.12.2019 5 z 5

Myslím si, že autorce ani tak nešlo o to utajit KDO je vrah. To je si myslím každému čtenáři hned jasné, ale spíš jí šlo o to, PROČ? Alespoň já z knihy mám takový pocit, že mě nutila přemýšlet nad důvodem a hlavně nad provedením. Měla to pěkně promyšlené i ten závěr sice člověka frustruje, ale zároveň nechává malinkou naději na spravedlnost. Dávám plný počet. Kniha mě neskutečně bavila.

RADOST
26.12.2019 4 z 5

Ano, čtenář brzo odhalí, kdo za vším vězí. Ale přesto je kniha obratně a poutavě napsaná, dobře se čte a navzdory předvídatelnosti občas i překvapí a přidá napětí. Doporučuji k přečtení.

JustWomen
19.12.2019 3 z 5

Svižné, čtivé, líbí se mi psychologické zápletky, ale konec byl bohužel jasný od okamžiku, kdy bylo prozrazeno téma psychologického výzkumu. To byl zas jednou potvora chlap, ach jo.

alnahu
10.12.2019 4 z 5

Za mě velmi čtivý napínavý rodinný psychothriller. Příběh Julie ,která by chtěla uniknout před skutečností ,že je jí manžel nevěrný se svými studentkami.Jednoho dne dojde v lese k události a ta s ní tak otřese,že nakonec začne pochybovat úplně o všem nejen o manželství,ale i o sobě.Jaké je pro ni překvapení,když vše bylo úmyslně nastraženo-dobrá prvotina.

janina66
08.12.2019 4 z 5

Dobrá kniha. Čtivá, bohužel teprve od 2/3 se začlo dít něco napínavého. Ale ten konec byl pro Julii nadějný!! Alespoň jsem tomu chtěla věřit.

Pavlnka
03.12.2019 4 z 5

Dobrá kniha, která se dobře čte, ale opravdu trošku předvídatelná. Jen jsem doufala, že to bude mít jasně daný konec a vše dobře dopadne.

Calibra
02.12.2019 4 z 5

Knížka se mi moc líbila, hodně dobře se četla, určitě si od autorky přečtu něco dalšího až vyjde. Chtěla jsem dát 5 hvězdiček, ale bohužel jednu strhávám za velkou předvídatelnost. Jak jsem si myslela po prvnim stránkách, že to bude, tak to bylo.

nikanika17
24.11.2019 3 z 5

Kniha je celkem čtivě napsaná, ale ten děj je tak strašně předvídatelný, že je člověku všechno jasné už snad ve třetině knihy.

Medovnice
24.11.2019 5 z 5

Napínavé až do konce. Sice jsem asi v půlce odhadla, jak to vlastně je, ale kniha je psaná tak svižně a zajímavě, že jsem si ji vychtunala i tak. Určitě doporučuji.

Ajuszka
18.11.2019 5 z 5

Po téhle knize jsem sáhla úplnou náhodou, když na mě v mé O2 knihovně vyskočil návrh na koupi. Jako správný knihomol jsem zvolila papírovou verzi. A musím říct jedno, nelituju. Na prvotinu je to dost dobrý příběh, hlavní hrdinka mi byla sympatická a bylo mi ji posléze docela líto. Postavu Mel-policajty taky hodnotím kladně. Zápletku už jsem sice tušila, ale je to tak dobře napsané, že 100% jsem si tím nebyla jistá ani do konce,který mě trošku zklamal, čekala jsem trošku spravedlnosti. Pokud jste nečetli, určitě doporučuji.

Zdenas5
11.11.2019 4 z 5

Přestože jsem téměř od začátku tušila, kdo za vším stojí, byla kniha velmi čtivá.

Pípasek
19.10.2019 5 z 5

Naprostý souhlas, super čtení.

Jana8774
15.10.2019 5 z 5

Velice ctiva knizka. Precetla jsem za den.

detektivní a krimi romány australská literatura

Megan Goldin
australská
2020  81%Úniková hra
2019  84%Žena na lesní cestě
2023  90%Noční koupání
2024  %Zůstaň vzhůru

Kniha Žena na lesní cestě je v