Železný polibek

Mercy Thompsonová sice umí měnit podobu – její charakter je však pevný. Když jejího bývalého šéfa a učitele zatknou pro vraždu a vlastní lid ho nechá hnít za mřížemi, je na Mercy, aby i navzdory jeho přáním očistila jeho jméno. Mercyina věrnost je však vystavena zkoušce i z jiné strany. Vlkodlaci zrovna neprosluli trpělivostí, a pokud se Mercy nedokáže rozhodnout mezi dvěma muži, k nimž chová city, Sam s Adamem by mohli rozhodnout za ni…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/43117/zelezny-polibek-tRV-43117.jpg 4.6674

Mercedes Thompsonová (3.)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

Iron Kissed (2008)

Kniha Železný polibek

MiraiYume

Skvělý díl, bez hluchých míst, bez nudy. Akce od začátku do konce, výborně napsané! Zkrátka nemůžu šetřit superlativy, protože autorka je vážně výborná vypravěčka a její fantazie zřejmě nezná mezí. Od tohohle dílu bylo velmi těžké se odtrhnout. Čtení jsem si opravdu užila.
To, co Tim udělal Mercy, bylo zrůdné a šílené. Ještě jsem se snad nesetkala v žádné podobné knize s tím, že takhle dopadne hlavní hrdinka. Je mi to sice proti srsti, ale i za to dávám bod. Autorka vážně překvapila, o to víc, jak citlivě a procítěně dokázala danou věc podat.

katallinka
16.11.2018

Opět velmi čtivé a pořad mě to moc bavi.

kkarmela
08.11.2018

krásná celá série, velmi čtivé

Lethania
07.07.2018

Asi nejlepší díl o Mercy. Podobně jak Ailee, i já jsem si koupila celou sérii za vysokou cenu, ale rozhodně toho nelituji. Už se těším na další díl.

Ailee
19.04.2018

Za mě zatím nejlepší díl. Jsem ráda, že jsem se k téhle sérii nakonec dostala a koupila si ji. A to i přesto, že jsem za tento díl musela dát trojnásobek původní ceny, abych ho měla. Hold jsem sběratel a nic mě nevytáčí víc, než nekompletní série. A kdyby mi zrovna tenhle kousek utekl, byla by to věčná škoda! Asi jdu hned číst další... :-)

Mercatino
17.03.2018

V této knize jsem objevil, že sebeovládaní je základním kamenem spolupráce mezi všemi lidmi. Kontrolovat svého vlka, kontrolovat svého démona, kontrolovat svou žízeň a touhu není snadné. Přijde mi, že Mercy nám krásně vykresluje jak na to :) Super, Mercy prostě nejde jinak než si zamilovat.

Andynka
04.01.2018

Ten to díl mě bavil dokonce víc, jak ten první. Moc mě baví, jak se objevuje vždy nějaká nová postava a naprosto nechápu, kde na to spisovatelka bere fantazii, doufám že nebudu z dalších dílů zklamaná. :)

Peta87
28.11.2017

Prosím prosím neprodává někdo tuto knihu? Děkuji