Zdeněk Ziegler For eyes only

Zdeněk Ziegler For eyes only https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155932/zdenek-ziegler-for-eyes-only-155932.jpg 4 4 2

Profesor Zdeněk Ziegler, přední český typograf a grafický designér, za svou práci získal celou řadu domácích i zahraničních ocenění, svým dílem a pedagogickou činností ovlivnil celé generace grafiků. V roce jeho významného životního jubilea jsme připravili monografii, která vůbec poprvé představuje rozsáhlou a mnohovrstevnatou tvorbu této osobnosti. Publikace byla vydána u příležitosti retrospektivní výstavy Zdeňka Zieglera v Museu Kampa v Praze (7. 9. - 7. 10. 2012). Monografie Zdeněk Ziegler For Eyes Only přináší bohatý obrazový i textový materiál představující mnohovrstevnatou tvorbu této osobnosti. Kniha začíná rozhovorem, který se Zdeňkem Zieglerem vedl Karel Hvížďala. Autory dalších textů jsou Albrecht Ade, Peg Faimon, Jan Galuška, Olaf Leu, Jan Rous, Lenka Sýkorová, Marta Sylvestrová a Alan Záruba. Grafická úprava monografie: Zuzana Lednická... celý text

MayB2
12.09.2016 5 z 5

Jediné, co bych knize vytkla, je vazba – zasloužila by vázanou, kterou by si čtenář nemusel stále přidržovat otevřenou. Po obsahové stránce perfektní.

Xin
28.03.2013 5 z 5

Zde můžete nahlédnout do knihy: http://www.verzone.cz/eshop/zdenek-ziegler-for-eyes-only